Forum DDN+. Duch, Dusza i Serce znajdą tu Natchnienia, świadectwa i pomoc.
https://drogowskazydonieba.com/

Abp.Hoser w Medjugorie o największym cudzie który ma tam miejsce
https://drogowskazydonieba.com/viewtopic.php?t=51334
Strona 1 z 1

Autor:  Artur [ 11 kwie 2017, o 20:14 ]
Tytuł:  Abp.Hoser w Medjugorie o największym cudzie który ma tam miejsce

Abp.Hoser w Medjugorie o największym cudzie który ma tam miejsce

Abp.Hoser odprawił pierwszą mszę świętą w Medjugorie 1 kwietnia 2017 roku o godz. 18 w Kościele św.Jakuba. Było to bardzo ważne wydarzenie w Medórjugorje gdyż była to msza święta odprawiana przez wysłannika papieża. Kościół był wypełniony po brzegi. Biskup wygłosił przepiękną Homilię którą sam streszczam kilkoma zdaniami.

W homilii, mówionej po francusku, tradycyjnym języku dyplomatycznym Kościoła polski prałat powiedział: ?Módlmy się za pokój, ponieważ siły niszczące są ogromne, na wschodzie trwa wyścig zbrojeń, ludzie są rozdarci, rodziny są rozdarte, społeczeństwa są rozdarte. Potrzebujemy interwencji z nieba! I obecność Najświętszej Dziewicy jest tego rodzaju interwencją. Jest to inicjatywa Boga. Chciałbym więc zachęcić i pocieszyć was jako specjalny wysłannik papieża.

?Chrońcie pokój w świecie przez nawrócenie serca; Największym cudem Medziugorja jest tutaj spowiedź. Sakrament odpuszczania grzechu i miłosierdzia. Jest to sakrament Zmartwychwstania. Dziękuję wszystkim kapłanom, którzy przybyli tutaj, dzisiaj około pięćdziesięciu, by służyć ludowi, również w Sakramencie Pokuty.

?Spędziłem wiele lat na Zachodzie, gdzie spowiedź zniknęła, a osobiste wyznanie grzechów już nie istnieje. Świat wysycha, serca są zamknięte, konflikty się mnożą.

?[?] Bądźmy apostołami dobrej nowiny o nawróceniu, a także pokoju na świecie. [?] Kto dotyka miłości Boga, dotyka Miłosierdzia, widzi coś nieodpartego i nie może się oprzeć.

?Jesteśmy świadkami tego, co ratuje życie. Jesteśmy świadkami tego, co ratuje świat. Franciszkanie powiedzieli, że są pielgrzymi, którzy pochodzą z ponad 80 krajów z całego świata. To wezwanie może rozprzestrzeniać się na krańce Ziemi, tak jak Chrystus powiedział, wysyłając swoich apostołów.

?Maryja jest z nami i dzieli się naszym cierpieniem i bólem. Pomaga nam, pomaga zdecydować się na pokutę i daje poczucie duchowej obecności. Nazywamy ją, zwłaszcza tutaj, Królową Pokoju i powołujemy się na ten tytuł, gdy modlimy się litanią do Matki Boskiej. [?] Uczestniczy w panowaniu swego Syna. [?] Dziękuję jej za jej stałą obecność przy każdym z nas. Królowa Pokoju przynoś pokój naszym sercom, naszym rodzinom, naszej Ojczyźnie i społeczeństwu.

?Dlatego jesteście świadkami miłości Chrystusa, miłości Jego Matki i miłości Kościoła. Niech Bóg Was błogosławi i umocnia. Amen.?

Obrazek

Źródło; https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/0 ... m-miejsce/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/