Forum DDN+. Duch, Dusza i Serce znajdą tu Natchnienia, świadectwa i pomoc.
https://drogowskazydonieba.com/

Nawrócona feministka: Feminizm jest jak sekta
https://drogowskazydonieba.com/viewtopic.php?t=51132
Strona 1 z 1

Autor:  Artur [ 2 sty 2016, o 19:36 ]
Tytuł:  Nawrócona feministka: Feminizm jest jak sekta

Nawrócona feministka: Feminizm jest jak sekta

Była zmuszana do seksu z cudzoziemcami i zażywania narkotyków, a nawet zgwałcona przez lesbijkę ? to historia Sary Fernandy Giromin, brazylijskiej ikony feminizmu.Kobieta, która zmieniła nazwisko na Sara Winter była założycielka brazylijskiego Femenu. Dziś jednak broni życia poczętego i głośno mówi o nadużyciach, jakich dopuszczają się feministki. Wynaturzenia tej ideologii opisała w książce ?Dziwka, nie! Siedem razy byłam zdradzona przez feminizm?.

Zmiana stosunku do aborcji i feminizmu rozpoczęła się u Sary Giromin w październiku br., kiedy wyraziła żal z powodu aborcji swojego pierwszego dziecka. Stało się tak, gdy urodziła drugie.

- Wyrażam skruchę za przerwanie ciąży i teraz proszę o wybaczenie ? pisze Sara Winter. ? Piszę do was kiedy ono [dziecko] śpi spokojnie na moich kolanach ? tłumaczy.

Była aktywista Femenu prosi kobiety, które czują się ?zdesperowane i myślą o aborcji, by dobrze zastanowiły się nad tym problemem?, dodając: ?to przyczyniło się u mnie do wielu kłopotów i trudności. Nie chcę, by przydarzało się to wam?.

Sara Fernanda Giromin twierdzi w swojej książce, że feminizm jest sektą, która traktuje kobiety jak przedmioty, faworyzuje homoseksualizm i ukrywa pedofilię w swoich szeregach. Przekonuje jednocześnie, że ?kobiety zaangażowane w ten ruch są, w najczystszym rozumienia tego słowa, materią. Są przedmiotami faworyzującymi nienawiść wobec religii chrześcijańskiej, nienawiść w stosunku do mężczyzn i nienawiść wobec zrównoważonej rodziny? ? pisze była feministka.

Autorka zapowiedziała, że cześć dochodów ze sprzedaży książki przeznaczy na rzecz akcji obrony dzieci poczętych. Rozpoczęła też serię konferencji, w czasie których występuje przeciw feminizmowi, ideologii gender i marksizmowi kulturowemu

źródło: http://www.fronda.pl/a/nawrocona-femini ... 63260.html

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+01:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/