Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  
Forum DDN+. Duch, Dusza i Serce znajdą tu Natchnienia, świadectwa i pomoc. - Rejestracja

Administratorzy i Moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości.
Zgadzasz się więc, że zawartość kaźdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego Autora a nie Administratorów, Moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni (Administrtorzy i Moderatorzy) za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych postów: obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy Użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów postów.

Przyjmujesz do wiadomości, że Aadministrator i Moderatorzy tego forum mają dowolne prawo do usuwania, zmiany lub zamykania dowolnego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba bez informowania Autora o przyczynach decyzji.

Jako Użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakze Administrator i Moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum.

Adres e-mail wykorzystywany jest jedynie dla potwierdzenia, subskrypcji żądanych przez Ciebie informacji, oraz do odzyskania zapomnianego hasła.
Sugerujemy: NIE podawaj swojego nazwiska w nicku.


Zobowiązujesz sią przestrzegać Regulaminu Forum i WSZYSTKICH zasad obowiązujących, zdefiniowanych przez Administratora.
Na tym Forum obowiązuje wymóg używania polskich liter !
* Poniższym oświadczam, że przeczytałem, zostałem poinformowany i akceptuję politykę prywatności serwisu internetowego, zgodnej z obowiązaującymi przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).
Polityka prywatności serwisu drogowskazydonieba.com znajduje się pod adresem - Polityka prywatności.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!