Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 9 gru 2013, o 22:48 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Nie zaleca się modlitw za osoby opętane lub bardzo silnie zniewolone. Obarczone jest to bardzo wysokim ryzykiem duchowym dla osoby modlącej się a nie zabezpieczonej duchowo. Skutki takiej "z dobrego serca" modlitwy mogą dotyczyć także dzieci osoby modlącej się, nie tylko samej osoby modlącej się za pętanego lub silnie zniewolonego. Zostawiamy więc "trudne przypadki duchowe" Kapłanom predestynowanym ku temu i egzorcystom.

Mówi o tym jasno ks dr Włodzimierz Cyran egzorcysta

od minuty 2:25 w nagraniu dotyczącym miedzy innymi zagrożeń duchowych:
cz.5 konferencji:
http://youtu.be/2AWqiVOHUqo

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 9 gru 2013, o 22:56 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Więcej o zagrożeniach duchowych. Konferencje:

ks. dr Włodzimierz Cyran - egzorcysta
viewtopic.php?f=76&t=47390

ks.Marek Bałwas - egzorcysta
viewtopic.php?f=59&t=47987

ks.Marian Piątkowski - egzorcysta
viewtopic.php?f=78&t=47073

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 22 sie 2014, o 21:15 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Diabeł bazuje często na niewiedzy ludzkiej wykorzystując dobre intencji i zaangażowanie sercem.

Nie zdajemy sobie czasami sprawy że nie wszystko co wydaje nam się dobre jest nim w rzeczywistości.

Próby wyrwania samemu w swojej pewności siebie co do swojej siły duchowej i możliwości a bez udziału kapłana, osób tkwiących z własnej woli w szponach szatana ( bardzo głęboko i mocno czyniących zło, uwikłanych w śmierci innych ) jest niezwykle niebezpieczne i wiele razy zostałem o tym uprzedzony. Niestety często ludzie ignorują tą informację, sądząc źe modlitwą nigdy niczego nie ryzykują, nieważne za kogo by się modlili.

Niestety to przebiegła i częsta pułapka szatana. Do omadlania i stanięcia do walki o osoby opętane lub biorące udział w "szczytach zla" ewidentnie wymagany jest silny w duchu kapłan , najlepiej egzorcysta. Wrecz zabronione jest osobom świeckim modlenie się za takie osoby bez udziału kapłana.
Informacje te otrzymałem od osób konsekrowanych oraz potwierdzone przez osobę która wiele lat jest w grupie MAMRE ( z ks. dr egzorcystą Włodzimierzem Cyranem).

Ostrzeżenie z ostatnich tygodni (gdy poprosłem o rozeznanie pewne osoby konsekrowane) by potwierdziły jaką drogę wybrać. Rozeznanie zabrzmiało: niech Cię ręka Boska broni wykonać najmniejszy krok udziału w tym. Konsekwencje rozciągnąć mogłyby się na wiele pokoleń do przodu w Twojej rodzinie jeśli weźmiesz w tym udzial. Absolutnie nie wolno Ci. Po tych słowach wiedziałem że Bóg czuwał nade mną i wskazał mi jak przez dobro diabeł ludzi wciąga w pułapki.
Pamiętajmy że ludzie ekstemalnie zniewoleni są otoczeni wielką gromadą demonów współpracujących z nimi. Próby odczepieniq ich i bez silnej ochrony kapłana czyli samemu walki "z motyką na słońce" skończą się w najlepszym przypadku atakami nienawiści tych demonów. W innym przypadku przejściem tych demonów i powiązanych z nimi na rodzinę osoby, która sądzi , że dobrze czyni "bo się chciała tylko pomodlić".....

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 22 sie 2014, o 21:36 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Nie musi mi nikt wierzyć, lecz proszę o odsłuchanie bardzo doświadczonego ks dr egzorcysty Włodzimierza Cyrana - moderatora grupy MAMRE od 2:30 minuty do 3:30 min.

http://m.youtube.com/watch?v=2AWqiVOHUq ... e=youtu.be
Słowa ks egzorcysty:
"Wchodzą w centrum walki ze złym i to zostawcie kapłanom egzorcystom, może to przechodzić na nich i na ich dzieci..."

Lecz słowa zaprzyjaźnonych osób konsekrowanych, do których mam bezgraniczne zaufanie, jeszcze bardziej do mnie przemówiły a brzmiały: "niech Cię ręka Boska broni przed wchodzeniem w walkę duchową z modlitwą "za te osoby"* , bo zło dotknie Ciebie i wiele Twoich pokoleń do przodu".


Tak więc bardzo ostrożnie w takich przypadkach - badźmy roztropni i słuchajmy kapłanów doświadczonych.
A jeśli ktoś Cię namawia na to, co czynić? Przede wszystkim uświadomić o zagrożeniu, podać słowa kapłana egzorcysty lub namówić do rozmowy z egzorcystą.
Jeśli nie usłucha, no cóż. Znaczy że bardziej słucha tylko siebie, niż kapłana.

A Ty słuchaj kapłana i dbaj o zbawienie swoich najbliższych i swoje. Bóg nie oczekuje byś zbawiał samemu/samej świat. Bóg wymaga pokory i posłuszeństwa Jego zastępcom na Ziemi i współdziałania w sprawach, które są Twoim powołaniem w stanie. A rzucanie się "z motyką na słońce" jest podszeptem szatana namawiającym nas do postawienia się tak wysoko.... Nie. To nie ta droga. Zacznijmy (my świeccy) od bliskich by za nich się modlić i ich uświęcać a potem sięgajmy wyżej. A gdy bardzo wysoko i niebezpiecznie, nigdy sami bez kapłana!


* "te osoby" - tu mowa o osobach które znane mi były z nazwiska, między innymi odpowiedzialne za śmierć wielu ludzi w pewnych krajach....... lub uwikłane w otwartą walkę z Bogiem i Kościołem publicznie i deprawujące innych, czyniące wiele zła.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 23 sie 2014, o 22:03 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
I kolejne potwierdzenie informacji - ostrzeżenia iż jako świeccy absolutnie nie powinniśmy
porywać się sami "z motyką na słońce" za przypadki ekstremalnie trudne, bez udziału kapłana w modlitwie lub oddelegowania kapłanowi "ekstremalnie trudnego przypadku duchowego".

Mówi o tym i o rezerwacji "bardzo trudnych przypadków" i osób pod władzą złego ducha
tylko dla wydelegowanych z ramienia Kościoła kapłanów i osób bardzo dobra książka Serafino Falvo - "Przebudzenie charyzmatów" na stronie 184.

Na stronie 186-187 wymieniono także niezbędne warunki skuteczności modlitw o uzdrowienie lub o uwolnienie za osoby uwikłane w zło. Jednym z podstawowych warunków jest prawdziwy żal za swoje popełnione zło, aktywna chęć wyjścia ze zła, wybaczenie.
Zachęcam do przeczytania tej niezwykle wartościowej książki.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!