Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2014, o 16:42 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Pomoc dla Adrianka

Prosiłem Cię, Panie, o siłę, abym mógł osiągać powodzenie.Uczyniłeś mnie słabym, abym nauczył się posłuszeństwa.Prosiłem Cię o zdrowie, żebym mógł dokonać wielkich rzeczy. Uczyniłeś mnie kaleką, bym mógł czynić rzeczy lepsze.Prosiłem Cię o bogactwo, abym mógł być szczęśliwy.Otrzymałem ubóstwo, aby być mądrym.Prosiłem Cię o władzę, by uzyskać szacunek wśród ludzi.Uczyniłeś mnie słabym, abym potrzebował Ciebie.Prosiłem Cię o przyjaźń, bym nie był sam.Dałeś mi serce do kochania wszystkich braci.Nie otrzymałem nic z tego, o co prosiłem.Otrzymałem jednak wszystko to, czego oczekiwałem.Dzięki Ci, Panie!


Data; 2.10.2014
Obrazek

http://www.tvp.pl/poznan/spoleczenstwo/ ... 4/16601238
adrianekpomoc.pl.tl/Potrzebne-Adrianowi.htm

mój numer:509444910
Pieniądze można wpłacać na numer konta Adrianka

05 1020 4027 0000 1502 0421 1835 PKO BP S.A. 16 Oddział w Poznaniu

Adrian Rypiński ul.Bułgarska142/1

60-383 Poznań

z dopiskiem.Pomoc dla Adriana

Przelewy zagraniczne

SWIFT(BIC)-BPKOPLPW

IBAN-PL05102040270000150204211835

lub paypal:rypinska@onet.eu




Witajcie kochani Adriana stan nie jest najlepszy często płacze zaczyna się załamywać swoją chorobą cięzko do niego dotrzeć.Często ma uczucie jakby się dusił musi być czesciej podłączany do respiratora niestety choroba postępuje jest znaczna deformacja klatki piersiowej która utrudnia mu momentami oddychanie.W dzień ciężko funkcjonuje w nocy nie najlepiej śpi ale cały czas walczymy i się nie poddajemy.Jeśli ktoś by chciał wysłać synowi kartke zeby wiedział ze są ludzie którzy są razem z nim w tych trudnych chwilach lub w jakikolwiek sposób wesprzeć, byłabym w imieniu Adriana i moim bardzo wdzieczna za kazda pomoc i okazane serce.Za pomoc serdecznie i z całego serca dziękujemy
adrianekpomoc.pl.tl/Potrzebne-Adrianowi.htm



Obrazek

Czasami jeden uśmiech, jedno dobre słowo są więcej warte niż góra złota, gdyż w swej szczerości i niezwykłej prostocie potrafią ożywić serce drugiego człowieka, który na nie od wieków już czeka..


Adres: Adrian Rypiński ul.Bułgarska142/1 60-383 Poznań
tel.509444910
gadu-50569507



Dziękujemy wszystkim którzy nas wspierali w trudnych dla nas chwilach i za okazane serca i że wierzyli razem z nami ze wszystko się uda dzięki cudownemu i wspaniałemu lekarzowi który opiekuje się synem dostaliśmy mieszkanie i od 25.01.2014 juz sie przeprowadzilismy dzięki ludziom o dobrym sercach którzy nam pomogli w przeprowadzce, wreszcie mozemy godnie życ i Adrian ma takie warunki jakie powinien mieć łazienke i centralne ogrzewanie,oby zdrowie jeszcze dopisywało bo syn nie najlepiej to znosi cięzko spi w nocy ma wysokie ciśnienie i musze często go przewracac bo go wszystko boli miejmy nadzieje ze bedzie lepiej choroba postępuje walczymy i się nie poddajemy cieszymy się kazda chwilą że mozemy być razem i oby to trwało jak najdluzej.
To nasz nowy adres:ul.Bułgarska142/1 60-383 Poznań
adrianekpomoc.pl.tl/Potrzebne-Adrianowi.htm

Jeśli ktoś by chciał wpłacić podaje konto każdy uzbierany grosz się liczy dziękujemy
05 1020 4027 0000 1502 0421 1835 PKO BP S.A.16 Oddział w Poznaniu
Adrian Rypiński ul.Bułgarska 142/1
60-383 Poznań
z dopiskiem.Pomoc dla Adriana
Przelewy zagraniczne
SWIFT(BIC)-BPKOPLPW
IBAN-PL05102040270000150204211835
paypal:rypinska@onet.eu

Dziś jest 4.03.2013 i mineło właśnie pół roku jak Adrian jest juz w domu i jesteśmy bardzo szczęśliwi bo przez ten czas nic sie nie pogorszyło a wręcz odwrotnie jest lepiej oby tak było jak najdłuzej bo przy tej chorobie trzeba się cieszyć kazdym dniem,bo jest to choroba nieuleczalna i śmiertelna,dlatego kazdy jego uśmiech jest dla mnie nagrodą.Pokarmy spozywa normalnie nie ma z tym problemu i dobrze ze tak jest,rurkę tracheostomijna będzie musial mieć zawsze nie jest w stanie sam odkaszleć i zawsze by coś zalegało w płucach poniewaz za slabe ma mięśnie więc musi być często odssysany.Co do respiratora jak wspomniałam wcześniej nic się nie zmieniło w dzien zalezy od samopoczucia jest podłączony w róznych godzinach czasowych jednak w nocy ma respirator cały czas.Co do odleżyn często trzeba zmieniać opatrunki ciągle potrzebne są gaziki oraz plastry o nazwie "Granuflex"preparat przeciw powstawaniu odleżyn PC30V plastry bez gazy i inne rzeczy które są podane tutaj http://www.adrianekpomoc.pl.tl/Potrzebne-Adrianowi.htm oraz pampersy które ciągle są potrzebne rozmiar 100-150cm lub 120-150cm za każdą nawet najdrobniejszą pomoc serdecznie z Adrianem dziękujemy

Jeśli ktoś by chciał wpłacić na Adriana konto dziękujemy to link do konta
adrianekpomoc.pl.tl/Konto-Adriana.htm


W dniu 4 września Adrian wrócił już do domu,jego stan jest stabilny.Jak wcześniej wspomniałam syn jest po tracheotomii, musi być często odsysany żeby nie nachodziła wydzielina na drogi oddechowe wtedy może lepiej oddychać, w dzień jeśli się gorzej czuje zostaje podłączony do respiratora,jednak w nocy musi go mieć cały czas. Syn jest także pod stałą opieką w "Agencji Help" gdzie ma cudowną opiekę lekarza,pielęgniarki i rehabilitacje która mu dużo pomaga.Musi teraz brać dużo leków i witaminy które są drogie żeby organizm nie osłabnął i które mu pomagają, oraz opatrunki musi mieć zmieniane bo ma odleżyny jeśli ktoś by chciał przekazać synowi gaziki,plastry oraz opatrunki o nazwie "Granuflex"są to plastry które mu pomagają za każdą pomoc dziękujemy
Opatrunki i preparaty które każdego dnia są potrzebne synowi i które musi mieć na bierząco
Jeśli ktoś by chciał przekazać synowi opatrunki podaje adres:Adrian Rypiński ul.Bułgarska 142/1 60-383 Poznań


A to numer kontaktowy 509444910 jeśli ktoś by chciał pomóc lub obok w linku jest do mnie gadu lub skype oraz mail

Jeśli ktoś by chciał wpłacić podaje konto każdy uzbierany grosz się liczy dziękujemy
05 1020 4027 0000 1502 0421 1835 PKO BP S.A.16 Oddział w Poznaniu
Adrian Rypiński ul.Bułgarska 142/1
60-383 Poznań
z dopiskiem.Pomoc dla Adriana
Przelewy zagraniczne
SWIFT(BIC)-BPKOPLPW
IBAN-PL05102040270000150204211835






źródło: http://adrianekpomoc.pl.tl/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 27 lis 2014, o 17:02 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
;:167


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!