Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 7 maja 2013, o 12:39 
Offline
0p
0p

Rejestracja: 6 maja 2013, o 11:28
Posty: 2
Szczesc Boze ,pisze do Panstwa z bardzo wielka prosba.Mam na utrzymaniu 7 dzieci ,nie będę sie rozpisywac jak nam ciezko skoro jedynym dochodem sa alimenty i zas.rodzinny,sporadycznie udaje mi sie cos ;dorobic ; przy roznoszeniu gazet reklamowych.Jeden P.Bog wie co tera czuje piszac do Panstwa,jestem w rozterce duchowej a sytuacja w jakiej jestem doprowadza mnie do roznych mysli,szatan atakuje tak słabe osoby jak Ja ,prosze Was kochani o modlitwe w intencji mojej i moich dzieci.Mamy spore zadłuzenie w zakladzie energet. sprawa jest pilna gdyz trafiła do windykacji,grozi mi odciecie doplywu energii elektr.,ponadto brakuje nam odziezy dla dzieci zwlaszcza na okres letni ,butow,srodkow czystosci z zywnoscia też jest roznie ja nie musze jesc ale dzieci?Korzystam doraznie z pomocy M.O.P.S ,lecz zasilek ktory przysluguje mi co 2 mies.przeznaczam bezposrednio do Z.E a to i tak nie wystarcza.Nie uzalam sie nad soba przyjmuje co Bog da i dziekuje za każdy przezyty w milosci do Niego dzien,lecz moje klopoty i zmartwienia,doprowadzaja mnie do tego ze zaczynam słabnac,stad rowniez prosba o modlitwe,wiem ze moja modlitwa jest za słaba widac przygotował Pan dla mnie jakis okres próby ale szatan jest silniejszy ,w modlitwie i zjednoczeniu jest moc-dlatego prosze otoczcie Moja rodzine modlitwa.
Moze ktos z aniolow ,ktore tu sa moze nam pomoc w jakikolwiek sposob?Wszelkie dokumenty uwiarygodniajace moja sytuacje sa do wgladu,moze ktos z Panstwa ma ubrania po swoich dzieciach i moze je ofiarowac nam nie nowe uzywane,mam maszyne do waty cukrowej -teraz mogłabym cos ;dorobic; czy na rachunek ,czy dla dzieci czy na ten chlebek dla nich ale brakuje mi akumulatora aby moc ja podlaczyc oraz patyczkow do waty cukrowej.Wiem ,ze to niewiele ale zawsze moglabym cos robic aby wyjsc z sytuacji trudnej,bezrobocie panuje duze wiec choc w ten sposob moglabym cos robic-moze ktos z Was kochani ma akumulator jeszcze ;na chodzie; a nie potrzebuje go bardzo chetnie przyjme.Prosze sie nie gniewac na mnie ze pisze na tym forum dlugo myslalam czy mam tu napisac ale tyle rzeczy tu dobrych pisze i ciekawych i tyle miłosci mozna odczuc wiec zdobyłam sie na to wszak; GDZIE MILOSC WZAJEMNA I DOBROC TAM ZNAJDZIESZ BOGA ZYWEGO; Prosze wybaczyc jezeli czyms uraziłam Panstwa,nie taki był moj zamiar prosze rowniez nie odbierajcie moich prosb negatywnie ja po prostu szukam ratunku dla mojej rodziny i wsparcia duchowego.Moj adres to irena-wolanin@wp.pl wszelkich informacji czy dokumentow udziele tylko prosze o modlitwe i pomoc.Z Panem Bogiem


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!