Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 26 maja 2015, o 15:04 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Modlitwa Prezydenta Andrzeja Dudy za Naród, za Polskę


https://youtu.be/IjE4RAIeb-c


Niezwykłe słowa rodziców Andrzeja Dudy: ?Powierzyłem wszystko Opatrzności?; ?Pan Bóg wyznaczył Andrzejowi nową misję?

Janina i Jan Tadeusz Dudowie skomentowali zwycięstwo ich syna w drugiej turze wyborów. Rodzice prezydenta elekta zwrócili uwagę na religijny aspekt tego wydarzenia w ich życiu.

To jest taka radość rodzica, który wie, że to jest początek? To jest dopiero początek czegoś odpowiedzialnego, czegoś bardzo trudnego

? powiedział ojciec Andrzeja Dudy.

Na pytanie, czy Jan Tadeusz Duda denerwował się przed ogłoszeniem wyników, profesor odpowiedział:

Ja się nie denerwuję, tylko spinam? Powierzyłem wszystko Opatrzności. Całkowicie oddałem sprawę Opatrzności.

Prof. Duda podkreślił, że wraz z synem gratulują sobie milczeniem.

Syn zadzwonił? I pomilczeliśmy sobie

? powiedział wzruszony ojciec prezydenta elekta.

W podobnym tonie wypowiedziała się matka zwycięzcy wyborów, prof. Janina Milewska-Duda.

Pomyślałam sobie, że Pan Bóg wyznaczył nową misję Andrzejowi ? wcześniej była to misja kandydowania, a teraz misja pełnienia funkcji prezydenta całego narodu. Chciałabym, żeby całego narodu, żeby zjednoczył wszystkich, żeby ta nasza polityka była po prostu święta, czyli bez ubliżania sobie, bez upokarzania się wzajemnie, życzliwa ? po prostu na co dzień życzliwa. Taka życzliwość buduje ludzi

? powiedziała ze łzami w oczach matka prezydenta elekta.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!