Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 28 lut 2015, o 13:54 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Nasze wspólne sugestie do przyszłego prezydenta - Pana dr.Andrzeja Dudy.

W wątku tym pragnę podzielić się moimi przemyśleniami i uwagami, w tym krytycznymi ale zawsze postaram się by były praktyczne i pożyteczne. Może ktoś z otwartym sercem i blisko z otoczenia, przekaże te wpisy Panu Andrzejowi Dudzie, jeśli tak zechce Bóg oczywiście.
Bo to od Boga zależy wszystko, od nas niewiele.

Znajdą się tu słowa, sugestie, w braterskiej miłości bliźniego, osoby "stojącej z boku" i modlącej się między innymi za jego osobę i jego Rodzinę. Dostrzegam w tym czasie działanie Boga i Maryi w procesie "zmartwychwstawania Polski".
Brak mi czasami w działaniach przeszłego Prezydenta odniesień do Boga - wyraźnego opowiedzenia się za prawami Bożymi i samym Bogiem, z przyznaniem się jednoznacznym do wiary w Niego i uznania Bożych praw bez żadnego kompromisu ze złem, choćby przez pewne deklaracje , rozmowy czy nawet zapisy oficjalne, wprost.

Życzę wszystkiego dobrego, męstwa, roztropności, odwagi i włączenie Boga i Maryję ze Świętymi w to przyszłe zwycięstwo, które nadejdzie pod warunkiem włączenia w to Boga i podjęcia równoległej walki na polu duchowym z siłami zła, demonicznymi. Ten obszar nie był dostrzegany i jest jeszcze o wiele za mało rozumiany i doceniany.

To jest podstawa wolnej Polski - zwycięstwo Mocy Bożej przez posłużenie się ludźmi wiary nad siłami demonicznych, na polu walki i zapewnienie im właściwej ochrony duchowej. Proszę się nad tym zastanowić. Wszystko co dzieje się w świecie widzialnym jest poprzeplatane tysiącami więzów, jakby b.mocnymi linkami z całym ogromnym światem duchowym i sił, których nie dostrzegają lub nie chcą dostrzegać niewierzący.
Szczęść Boże.


Zapraszam czytelników tego forum do dzielenia się swoimi uwagami ale zawsze w życzliwości i miłości.
Przepraszam, pozwolę sobie, by technicznie uprościć zapisy, zwracać się do przyszłego Prezydenta (jeśli taka będzie Wola Boża), personalnie. Proszę o wybaczenie. W sercu zachowuję zawsze należny szacunek do Pana dr. Andrzeja Dudy.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 28 lut 2015, o 13:59 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Pierwsze sugestie i myśli:

1. Więcej proszę polegaj na Jezusie, Maryi, Świętych a w szczególności na 96 polskich "męczennikach krwi ostatnich czasów", którzy wspomagają Cię aktywnie w Niebie.
Przywołuj ich jak najczęściej by wspomagali i staraj się aby całe Twoje otoczenie i Rodzina czynili podobnie.
2. Nigdy, nawet w żartach nie przywołuj demonów ani diabła ( nie zezwalaj na to także swojemu otoczeniu) . Dostrzegłem w którejś z wypowiedzi, zapewne miało być to w żartobliwym tonie, zdanie: "chyba diabli wiedzą...". Nigdy tego nie czyńmy - to zawsze otwiera demonom dostęp i przywołujesz je na miejsce, do siebie - uwierz, że tak jest. Każde przywołanie demona, szatana, diabła w najbardziej nawet żartobliwym i niewinnym zamiarze, jest ściśle powiązane z ich działaniem i przywołaniem. Nie wierzysz - odsłuchaj co mówią o tym egzorcyści w sekcji tutaj link z katechezami. Egzorcyści kwitują to tak" "demon nie zna się na żartach", np. ludzie "bawiący się" w Halloween (przyjęty przez satanistów dzień ku czci szatana ) nie zdają sobie w najmniejszym stopniu jak wielką ilość demonów ściągają na życzenie do swoich domów i rodzin.
3. Staraj się zawsze rozpocząć dzień znakiem krzyża, krótką lub krótkimi modlitwami (nawet w drodze autem) , noś poświęcony cudowny medalik i krzyż lub medalik św. Benedykta (jako jedyny posiada egzorcyzm w postaci zapisu graficznego ).
4. Zdobywaj systematycznie ochronę duchową (ona się buduje i nawarstwia - anioły dołączają do Ciebie na stałe, jeśli tak zechce Bóg i będziesz o to prosił) i dbaj o nią dla siebie, Twojej Rodziny i współpracowników. Zorganizuj systematyczne zamawiane Mszy Świętych w całym kraju o ochronę duchową i Światło Ducha Świętego - tu link z tą myślą.
5. Jeśli jesteś w kłopocie, rozterce, ktoś Cię atakuje duchowo, psychicznie, prowadzić będziesz trudną rozmowę czy ważną sprawę, zawsze przywołuj wpierw Maryję i Św.Michała Archanioła, nawet po cichu w myślach modląc się. Zapamiętaj sobie "komplet ochronny":
* Pod Twoją obronę i
* Egzorcyzm do Świętego Michała Archanioła i proś swoją wolą / myślami Boga i Michała Archanioła o "odczepienie od Ciebie" (odcięcie) i zrzucenie do piekieł na wieczność, tych demonów, które są teraz obok Ciebie.

Zapewniam Cię o wielkiej skuteczności tego duetu Modlitw. Powierzaj wszystko co czynisz Maryi jako pośredniczce i Jezusowi, mówiąc lub myśląc z wiarą:
* Jezu, proszę Cię Ty się tym zajmij (tą formę współpracy z Jezusem, przywołania doradza wielu egzorcystów)
6. Nie wolno Ci iść nigdy na żaden kompromis z demonami i złem i prawami śmierci. Zawsze broń życia szczególnie nienarodzonego, bezbronnych. Twardo eliminuj ustawy i przepisy demoniczne, które przyszły z piekła od szatana przez jego sługi do naszej Ojczyzny - mam na myśli zapisy promujące wszystko co rozbija zdrową rodzinę, rodzicielstwo i odwieczny zdrowy układ miłości - matkę i ojca, promuje sodomię, zboczenia, próby stawania się lekarzy czy naukowców Bogami i sędziami życia i śmierci. Niech Cię nie skuszą nigdy pozory dobra - chęć zyskania poparcia przez "zaprzedanych", idąc na kompromis ze złem i szatanem. To wielka i silna pułapka, rozważ tą myśl w zaciszu, w sercu i bądź konsekwentny w działaniu i stabilny w tym.
7. Postaw Boga, Maryję i Świętych wraz z męczennikami krwi i aniołami jako "Twoich szefów". Im zawdzięczasz wszystko oraz modlitwom Polaków uciskanych i cierpiących przez lata, w tym modlitwom męczenników krwi, którzy Cię wspierają w Niebie. Ich krew nie może pójść na marne. Pamiętaj "nie Ty" ale Bóg. Nie zapominaj o tym nigdy. Jezus ze Świętymi i Maryją Ci pomógł, pomoże i będzie pomagał ale ufaj Mu i zechciej z Bogiem, Maryją i Świętymi współpracować jak nikt wcześniej przed Tobą. Bądź mądry, roztropny i w tej stałej współpracy z Niebem nawet gdy będą to wyszydzać.
W rozmowach wyraźnie opowiadaj się za prawami Bożymi, Bogiem Ojcem, Jezusem, Maryją i promuj świętych. Niech Oni działają szeroko w naszej ukochanej, uciemiężonej Polsce, niech działają przez Ciebie.
Amen.


8. Wydrukuj sobie z współpracownikami modlitwę o wielkiej mocy w wyjednywaniu Łask Bożych i ochrony duchowej i staraj się 1 raz dziennie ją odmówić. Najlepiej odmówić ją przed wszystkimi obowiązkami, rano :


MODLITWA ZAWIERZENIA
JEZUSOWI MIŁOSIERNEMU

Jezu Najmiłosierniejszy, mój Panie i Zbawicielu.
Wobec nieba i ziemi, świadom(a) swojej nędzy,
grzeszności i niewystarczalności,
oddaję się dziś zupełnie i całkowicie, świadomie i dobrowolnie
Twemu Nieskończonemu Miłosierdziu.
Ufając Twojej Miłosiernej Miłości
wyrzekam się na zawsze i całkowicie:
? zła i tego co do zła prowadzi
? demonów i wszelkich ich spraw i pokus
? świata i wszystkiego czym usiłuje mnie pociągać i zniewalać
? siebie i wszystkiego co buduje i zaspokaja mój egoizm i pychę.
Oddaję się Tobie Jezu, Najmiłosierniejszy Zbawicielu,
jako jedynemu mojemu Bogu i Panu,
jedynej miłości, pragnieniu i celowi mojego życia.
Z całą pokorą, ufnością i uległością
wobec Twojej Najmiłosierniejszej Woli
oddaję Ci siebie:
? moje ciało, duszę i ducha
? całą moją istotę
? życie w czasie i w wieczności
? przeszłość, teraźniejszość i przyszłość
? rozum, uczucia i pragnienia
? wszelkie zmysły, władze i prawa
? wolę i wolność moją
? wszystko czym jestem, co posiadam i co mnie stanowi.
Nie zostawiam sobie nic, wszystko oddaję Twojej Świętej Woli
przez ręce Niepokalanej Matki Miłosierdzia.
Rozporządzaj mną jak chcesz, według Twojego Miłosierdzia.
Broń mnie i posługuj się mną
jako swoją wyłączną i całkowitą własnością.
Jezu, ufam Tobie!
Amen.


Stały link do powyższej "Modlitwy zawierzenia" - http://www.drogowskazydonieba.pl



9. Staraj się (i Twoja Rodzina) cały czas być w łasce uświęcającej i przyjmuj minimum raz w tygodniu Eucharystię, (najlepiej codziennie w trudnym czasie ).
10. Posiadaj stałą, jak największą pomoc osób blisko Boga, zakonów, w tym kontemplacyjnych i kapłanów, biskupów i egzorcystów (wielu z nich posiada wielkie dary - charyzmaty, które bardzo będą pomocne w odbudowie naszej Ojczyzny). Zadbaj aby wspierano Cię modlitwami, szczególnie o ochronę duchową i prowadzenie przez Boga, światło Ducha Świętego dla Ciebie, Twojej Rodziny i współpracowników.
11. Nigdy nie kłam. Zawsze każde kłamstwo, nawet małe, jest oddaniem dostępu do siebie demonom a wyciągną je w "odpowiednim momencie" by Cię zniszczyć. Możesz przez małe kłamstwo stracić ogrom. Bądź szczególnie wyczulony "na kobiety" i relacje z nimi. To podstawowe narzędzie sił złego zastawiającego pułapki by człowieka zniszczyć przez szantaż, zdjęcia intymne itp. Kochaj i dbaj szczególnie o swoją wspaniałą Rodzinę.



Niech Cię błogosławi Bóg w Trójcy Świętej, Maryja, wszyscy święci i aniołowie. Nie jestem kapłanem ale w sercu Cię błogosławię, życząc wypełnienia genialnego Planu Pana Boga do naszej Ojczyzny przez Ciebie, jako bardzo dobre narzędzie Boga. Najważniejsze abyś zaufał, że istnieje wielki świat duchowy i potrafił na tym polu zorganizować sobie potrzebne do zwycięstwa siły. Odwagi.
Wtedy, z Bogiem i Maryją wszystko się uda, drogi Panie Andrzeju Duda.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 28 lut 2015, o 16:17 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Początek już jest. Tu są zamówione pierwsze Msze Święte za patriotów, między innymi za Pana Andrzeja Dudę.

Resztę zostawiam ufając Jezusowi i Maryi a Was proszę abyście zamawiali Msze Święte w całej Polsce, idąc dalej, za te osoby, które mają odbudowywać Polskę i są narażone na nienawiść złego, przeciwności i ataki sił służącym demonom.




WAŻNE, POWIĄZANE TEMATYCZNIE:

1. Akcja zamawiania w całej Polsce i zagranicą Mszy Świętych, za przyszłego Prezydenta - viewtopic.php?f=75&t=50520

2. Rozpoznawajmy działania uderzające w przyszłego Prezydenta - viewtopic.php?f=75&t=50519

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 1 mar 2015, o 08:18 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
12. Bądź spokojny i zrównoważony emocjonalnie w rozmowach, nie spiesz się z odpowiedziami na trudne, podchwytliwe pytania. Masz prawo zawsze do namysłu i używaj tego prawa. Nigdy nie daj się sprowokować, przygotowywanym dla Ciebie sytuacjom-pułapkom, które mają wywołać Twoją odruchową reakcję emocjonalną. Tu mam na myśli reakcje opryskliwe lub odruchowo na tyle niegrzeczne, że mogłyby być po rejestracji audio-video, wykorzystane jako stały element ośmieszania Cię w "zaprzedanych mediach". Przypomnij sobie, jak małe potknięcie, potrafią latami powtarzać, jak zdartą płytę, mimo iż waga potknięcia nie była wielka. Bądź więc czujny i ostrożny w słowach. Jeśli rozpoznasz, że czyjeś pytanie jest tylko po to aby Twoją odpowiedź wykorzystać przeciw dobru, Tobie, przyjmij taktykę p.Ogórek - milczeniem pomiń, nie musisz każdemu na wszystko natychmiast odpowiadać. Można też odpowiedź odłożyć na dogodniejszy dla Ciebie czas, np. za tydzień. Dobrze trudne sprawy zawsze konsultować zespołem. Pośpiech zawsze jest złym doradcą.
13. Pomieszczenia do pracy i dom. Ważne aby pomieszczenia w których pracujecie zespołem były co najmniej raz na rok poświęcone lub najlepiej wyegzorcyzmowane przez biskupa lub egzorcystę. To samo dotyczy domu lub mieszkań współpracowników i Twojej Rodziny - ważne by były poświęcone chociaż raz. Poprosisz kapłana - uczyni to z radością. To bardzo ważny element, nie zlekceważ go.
Ważne by w pomieszczeniach wisiał poświęcony krzyż lub krzyżyk. Bardzo polecam ten metalowy, który ma w sobie jednocześnie egzorcyzm Św Benedykta (to bardzo najważniejsza Twoja ochrona. Celowo nie wnikam w szczegóły przed czym chroni, w jaki sposób aby nie wskazywać wrogom drogi... Zaufaj proszę, że krzyż św. Benedykta będzie najważniejszym elementem Twojej ochrony, oprócz łaski uświęcającej i Eucharystii. Dlatego zawsze miej go, nosząc na sobie - tu link, pierwszy z lewej strony na zdjęciu to krzyż Św Benedykta używany prawie zawsze przy egzorcyzmach . Nabędziesz go w internecie w sklepach z dewocjonaliami. Nadaje się doskonale na piękny podarunek Przyjaciołom.
14. Dodałbym do programu, jako piąty filar albo może raczej jako pierwszy - Boga i Boże prawa, odwiecznie uznawane za trzon moralności i siły Rodziny (chodzi o przekaz , pozostaje właściwy dobór słów). Odważne i szczere przyznanie się publicznie do Boga, przez przyszłego prezydenta, da wielkie zjednoczenie serc Polaków i żaden przeciwnik nie będzie w stanie już w niczym przeszkodzić. I wielu zrozumie, że kluczem do wszystkiego są święte Boże prawa, Bóg i Maryja.
Rozważ, kto najbardziej niszczył Polskę, czy bracia blisko Boga czy blisko szatana? Kogo wybierzesz za sprzymierzeńców? Bez Boga wszystko się rozsypuje, idąc na zniszczenie. Bóg błogosławiąc, daje swoją moc i potęgę lecz oczekuje wierności i pójścia Jego drogą.
Jeśli wyraźnie przyznasz się do tego najważniejszego filaru, nie zawiedziesz się i zwyciężysz w Bogu z wszystkimi, którzy od lat na to czekają. I inne narody zrozumieją, że sprawiedliwość i potęga naszej Ojczyzny będzie skutkiem wyboru Boga i Jego odwiecznych praw.
Nikt nie był na tyle roztropny z zarządzających państwami by dostrzec to. Ty bądź. Niech Ci Maryja i Bóg błogosławią.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 3 mar 2015, o 12:10 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Akceptacja myśli do przyszłego "naszego Prezydenta" przez bardzo bliską Bogu i Maryi, osobę konsekrowaną.

Boże, chwała Tobie Panie nasz. Maryjo bądź ze świętymi razem z nami i kieruj naszymi sercami.
Niech będzie uwielbione i błogosławione Najświętsze Serce Maryi i Najdroższe Serce Jezusa - naszego Pana i Zbawiciela, jak było na początku, teraz i zawsze i na wieki, wieków. Amen.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 6 mar 2015, o 15:20 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Polecam niezwykle roztropne, w mądrości Ducha Świętego, natchnione słowa biskupa, z dnia 06 marca 2015r. z godziny 14:40 - przez Radio Maryja. Odsłuchaj!

Bądź roztropnym, podejmuj dobre i mądre decyzje w swoim życiu - słuchaj kapłanów przez których przemawia sam Bóg - Duch Święty:

Niestety nagranie na razie nie jest dostępne. Liczymy, że będzie udostępnione.


Poniżej spis pozostałych audio-katechez z Radio Maryja: http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 9 mar 2015, o 22:08 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia."

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 12 mar 2015, o 15:46 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Do rozeznania dla zespołu Patriotów, w tym dla naszego przyszłego prezydenta - Pana dr. Andrzeja Dudy, związane z zarządzaniem Ojczyzną, w Prawach Bożych.
Natchnione, w Duchu Świętym słowa ks.infułata egzorcysty Jana Pęzioła:


1. Słowo na 12 marca 2015r.
:arrow: media/homilie/homilia-czerwiec2012.mp3
Pod sam koniec, są słowa skierowane jakby do Pana Andrzeja Dudy, mimo iż wypowiedziane przez tego charyzmatycznego kapłana 3 lata temu.


2. Słowo na 13 marca 2015r. do przyszłego Prezydenta:
:arrow: media/homilie/homilia-sierpien2012.mp3
Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym , którzy ustanowili przepisy krzywdzące aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wdowy uczynić swoim łupem i by móc ograbiać sieroty.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 13 mar 2015, o 13:12 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
3. Słowo na 14 marca 2015r , w sprawie in-vitro i rodziny. IV Przykazanie - Czcij ojca swego i matkę swoją.
:arrow: media/homilie/homilia-pazdziernik2012.mp3
Słowo "rodzina" jest złe w dzisiejszych czasach. Szarpanie Rodziny. Niszcząc moralność chce się zniszczyć małżeństwo. Tylko rodzina jest źródłem życia. Mordowanie wielu ludzi dla jednostki - in-vitro. Żadna władza nie prawa dotknąć rodziny.


4. Słowo na 15 marca 2015r. Przykazanie 7: Nie kradnij
:arrow: media/homilie/homilia-styczen2013.mp3
Wyobraźcie sobie, że od jutra rana, w Polsce nikt niczego nikomu nie ukradnie. Kto ma większą władzę, tym kradnie więcej. Kto się dziś tym przejmuje? Dlatego na Sądzie Bożym tylu ludzi będzie przegranych. Własność nabywa się najczęściej pracą. Praca formuje w nas Bożego człowieka, praca kształci charakter. Powinniśmy ogromnie szanować pracę. Okradanie kogoś z jego czasu. Wziąłeś zapłatę za trąd - zapłata a nieuczciwość.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 6 kwie 2015, o 23:50 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Aktualności od "naszego Prezydenta" - Andrzeja Dudy

http://andrzejduda.pl/aktualnosci

Pragniemy wolnej w Bogu, sprawiedliwej i silnej Polski. Tak nam dopomoż Boże Wszechmogący i wszyscy Święci z Maryją - Królową Nieba, Ziemi i naszej Ojczyzny Polski - od wiek wieków.


Prawdziwa obrona życia. To rzecz najcenniejsza. I za nią jednoznacznie, zgodnie z Bożymi Prawami opowiedział się Andrzej Duda. Przeciwko in-vitro, przeciwko etanazji i zabijaniu poczętych dzieci.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!