Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 16 kwie 2013, o 13:24 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Co oglądają nasze dzieci ?

".... Pięcioletnia córka moich znajomych zapytała mnie czy oglądam w telewizji programy ?Trudne sprawy? i ?Dlaczego ja?? Gdy usłyszała, że nie, zaczęła mówić do mnie dziwnym językiem. A to o panu, który miała pięć żon i z każdą dziecko, a to o wujku, który spał w jednym łóżku ze swoją córką.

Zapytałam mamę dziewczynki co to za hity w telewizji pozwala oglądać swojemu dziecku. W odpowiedzi usłyszałam, że za bardzo to ona nie wie, bo jest tak zmęczona po przyjściu z pracy, że włącza dziecku telewizję i ma święty spokój. Na mój stanowczy protest stwierdziła, że faktycznie oglądanie programów telewizyjnych trzeba ograniczyć. Czy ograniczyła, nie wiem, ale sama z ciekawości postanowiłam zobaczyć co ogląda pięciolatka i co ją tak zafascynowało. Zobaczyłam i zaniemówiłam. A to dlatego, że w godzinach popołudniowych emitowane są programy pokazujące patologię społeczną.

Opowieści o zdradach małżeńskich, konkubinatach, molestowaniu seksualnym, kazirodztwie, przestępstwach, oszustwach, sięgające bruku. Oto jak w przejaskrawiony sposób media pokazują polskie społeczeństwo. Pięcioletnie dziecko wszelką wiedzę chłonie jak gąbka. Gdy widzi takie obrazki jest przekonane, że to coś normalnego i nie daj Boże zacznie tak samo postępować. Zwłaszcza, gdy rodzice nie mają kontroli nad tym skąd wiedzę o życiu ich pociecha
czerpie.( Czytaj więcej?) ..
."

http://www.katolickarodzina.pl/wychowan ... zieci.html
http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/04 ... ent-139854

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!