Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2012, o 00:23 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
http://obrazmojegoserca2.blog.onet.pl/A ... 35999756,n

fragmenty:


Wizje mistyczki Anny


Nadchodzą czasy wielkich przewrotów, obalenia systemów politycznych, ekonomicznych i społecznych.
Obecny porządek przestanie istnieć.

Wizje Anny Dąmbskiej mają aprobatę Kościoła.

Czy się sprawdzą?
Ta współczesna mistyczka większość życia spędziła w Warszawie.
Jej prawdziwe imię i nazwisko to Anna Dąmbska, którą fascynaci tematu

zwykli nazywać ?bożą łączniczką?. Doznawała objawień prywatnych, z których pierwsze pojawiło się w 1967 roku. Co zadziwiające, faktycznie były to rozmowy, nie tylko czyste wizje. Od tamtej pory spisywała je regularnie, by kiedyś ogłosić światu święte słowa, zasłyszane podczas mistycznych dialogów z Bogiem. Tak też się stało. Począwszy od 1994 roku zaczęto wydawać zbiory jej objawień. Warto dodać, że wszystkie książki Anny posiadają zezwolenie Nihil obstat Kościoła katolickiego.

Dla tych, którzy nie wiedzą wyjaśniamy, że jest to oznaczenie wydawane przez władze kościelne, które reprezentuje wyznaczony w tym celu teolog. ?Nihil obstat? w dosłownym tłumaczeniu oznacza: ?nic nie stoi na przeszkodzie?, co w odniesieniu do publikacji książkowych jest znakiem, że drukowana treść jest całkowicie zgodna z nauką Kościoła. Warto nadmienić, że to ważne osiągnięcie, a zarazem dowód na niemal niepodważalną wiarygodność mistyczki! Jak podaje Andrzej Sieradzki w jednej ze swoich książek, pierwszy zbiór objawień ukazał się pod tytułem "Pozwólcie się ogarnąć miłości". Inne przykłady stanowią takie publikacje jak "Boże wychowanie" czy "Zaufajcie Maryi". Niestety, obecnie coraz trudniej jest zdobyć egzemplarze tych zbiorów. Poniżej przytaczamy kilka fragmentów mających charakter Bożego Orędzia skierowanego do Polaków.



1 stycznia 1968

?Kocham was, Polaków. Postawię was na świeczniku przed innymi narodami, abyście świadczyli o Mnie. Świadczyliście o Mnie śmiercią, będziecie świadczyć życiem. Kogo się kocha, temu daje się wielkie i trudne zadanie. Ale Ja wierzę wam. Będziecie świadczyli o Mnie przed światem?.


4 kwietnia 1980 roku

Nadchodzą czasy strasznych wstrząsów, które obalą to, co stare, przeżyte, zmurszałe. Runą systemy polityczne, ekonomiczne i społeczne, w których zanikło dobro i sprawiedliwość, które rozrosły się i napęczniały krwią i krzywdą moich dzieci. Będziecie świadkami największego w dziejach ludzkości przewrotu. Zobaczycie moce działające z Mojego rozkazu, niszczące i burzące po to, aby na zaoranym polu zakiełkować mogło nowe życie, bardziej godne człowieka [...].

Kocham was miłością specjalną.

W waszym narodzie widzę realizatorów Mojego dzieła odnowienia oblicza ziemi. Liczę na was, dlatego szukam wśród was ludzi gorliwie zabiegających o Moją chwałę i chętnych. Powołuję ich do Mojej służby. Tu będziemy wspólnie budować pierwsze fundamenty nowego gmachu ziemi. Stąd roztoczyć chcę przed zrozpaczoną, zbiedniałą i skruszoną ludzkością perspektywy Mojego pokoju, Mojego wizerunku sprawiedliwego narodu żyjącego w zgodzie i miłości ze Mną, waszym Królem?

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!