Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 1 mar 2015, o 07:33 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Orędzie dla LUZ DE MARIA dane w Sanktuarium Matki Bożej w Guadalupe, 23 lutego 2015

Kochane Dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

Stojąc u stóp Krzyża otrzymałam od Mojego Syna wszystkich ludzi, bez wyjątku.
WSZYSCY SĄ MOIMI DZIEĆMI I WSZYSTKICH WAS KOCHAM.

Podchodzę do każdego, jak Gołąb Pokoju z Orędziem Miłości. To człowiek decyduje czy Mnie kocha czy Mnie nie kocha.

I TU Z TEPEYAK, RAZ JESZCZE ROZCIĄGAM MÓJ PŁASZCZ NAD CAŁĄ LUDZKOŚCIĄ; ZAPRASZAM WAS BYŚCIE RAZ JESZCZE PODJĘLI DROGĘ NAWRÓCENIA.

Jako pierwsza Uczennica Mojego Syna, przychodzę i wyciągam rękę do wszystkich wiernych uczniów tej chwili, aby odnowili swoją wiarę i stali się bardziej duchowi, decydując się dobrowolnie wziąć swój krzyż i podążać ścieżką, którą Mój Syn wytyczył dla każdego Swojego dziecka.

Mój Syn kocha wszystkich jednakowo i Ja kocham jednakowo wszystkich. Czekam na was wszystkich z otwartym Sercem.

Drogie dzieci:

Bądźcie pokorni i prości, to nie wy macie dyktować Mojemu Synowi kiedy ma tłumaczyć Swoje Słowo, a kiedy nie.

DOŚĆ JUŻ Z LUDZKIM ROZPROSZONYM WĘDROWANIEM!
TO POKOLENIE POWAŻNIE OBRAŻA MOJEGO SYNA I RANI MOJE SERCE.

Wasi bracia cierpią dla Imienia Mojego Syna i ci, którzy znajdują się tutaj przede Mną w tym momencie, patrząc na Mnie, żyją w swoim otoczeniu w pozornym pokoju, podczas gdy mężczyźni, kobiety i dzieci jak wy, cierpią z powodu wiary w Słowo Mojego Syna, ponieważ kochają Go bardziej niż swoje własne życie.

Widzę wielu z Moich dzieci, nawet tych, którzy są naprzeciwko Mnie z pustym sercem, nawet przez minutę nie myśląc o tych, którzy biorą Krzyż Mojego Syna i w Nim łączą się z Wolą Ojca.

Ile rozpaczy jest w ludziach!

Ile bólu zbliża się do ludzkości w ogóle!

Jak wielka nieświadomość!

JESTEŚCIE O KROK OD ROZPĘTANIA WOJNY Z POWODU LUDZKIEJ PRÓŻNOŚCI I NADMIERNEGO POŻĄDANIA WŁADZY.

Wielu polityków i wielu ekspertów zapowiadało wojnę! Ale wy słuchacie ich, a nie Mnie; ogłaszałam początek Wielkiego Ucisku dla ludzkości i istnienie potencjalnego jądrowego zagrożenia z rąk tak wielu krajów w tym momencie ?

Luz de Maria: Nasza Matka pozwala mi oglądać, jak mała bomba nuklearna jest zrzucana na ziemię i tworzy się burzliwy wiatr, który z kolei zamienia się w trąbę powietrzną dużej prędkości ale prawie niezauważalne; pojawia się kula ognia, która przedostaje się do atmosfery. Wszystko jest zanurzone w rozszerzającej się fali; potem cisza. Widzę dużo ludzi, którzy natychmiast są martwi, inni mają poważne obrażenia podobne do oparzenia; widzę ludzi zmagających się z gorącem, co jest częściowo odpowiedzialne za śmierć wielu ludzi. Widzę, że systemy komunikacji są bezużyteczne. Pożary rozprzestrzeniają się w wielu miejscach.

Nasza Matka kontynuuje:

ENERGIA ATOMOWA JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA TEGO POKOLENIA
Człowiek nie jest w stanie kontrolować sam siebie, a energia jądrowa jest w rękach człowieka.

Czekacie na pojawienie się komunizmu jako znaku, a jednak w tym momencie istnieje wiele krajów komunistycznych a ludzie nic o tym nie wiedzą! Ale zasady komunistycznych ideologii przemieniają niewinnych ludzi w wyznawców tej wielkiej plagi.

DZIECI, NIE CZEKAJCIE JUŻ DŁUŻEJ. KIEDY KSIĘŻYC ZNOWU SIĘ ZACZERWIENI ZEGNIJCIE SWOJE KOLANA GDYŻ BĘDZIECIE ODDALENI O KROK DO LAMENTU TEGO POKOLENIA

Z małego, nie do pomyślenia kraju, wyszedł ten, kto poprowadzi i zmanipuluje wielkie mocarstwa. To sposób w jaki działa zły: w tajemnicy, tak aby nie zostać odkrytym; w tym co jest małe i nie wygląda na zagrażające; w tym nieoczekiwanym, tak aby nie dać czasu do wyciągnięcia wniosków.

Dzieci Moje:

Wołałam was tyle razy, a wy nie słuchaliście! ?
Szukałam was tak bardzo, a wy odrzuciliście Mnie! ?
Mówię do was tak wiele, a gardzicie Moimi Słowami! ?

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Kolumbię. Silnie się zatrzęsie.
Niewinna krew została przelana na tej ziemi.

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Japonię. W tym momencie jest cichą plagą, która powoli obejmuje całą ludzkość. Japonia zatrzęsie się ponownie i co człowiek tam posiał, powoli będzie rozprzestrzeniać się i zanieczyści wielką część oceanów.

Moje drogie dzieci:

Módlcie się za Wenezuelę. Ci ukochani ludzie zostaną oczyszczeni i Krew Moich dzieci zostanie rozlana.

Dzieci, ukochane dzieci:

Módlcie się za Argentynę, będzie cierpieć z powodu samego człowieka.

Moje dzieci:

NIE IGNORUJCIE MOICH NAWOŁYWAŃ DO MODLITWY.

MUSICIE MODLIĆ SIĘ BY WZMOCNIĆ WIARĘ, A W MODLITWIE ZNAJDZIECIE POCIESZENIE W OBLICZU PRZECIWNOŚCI I WIELKICH UDRĘK KTÓRE SIĘ ZBLIŻAJĄ

Pogoda będzie biczować całą ziemię; tam gdzie było słońce, teraz będzie zimno, a gdzie było zimno, będzie ciepło.

Dzieci Moje:

ZAMKNIJCIE OCZY, WEJDŹCIE W WEWNĘTRZNĄ CISZĘ, I WSZYSCY RAZEM JEDNYM SERCEM, JAKO BRACIA I DZIECI JEDNEGO OJCA BŁAGAJCIE MOJEGO SYNA BY JEGO KRÓLESTWO ZNOWU ZAPANOWAŁO NA TEJ ZIEMI

Z sercem skruszonym i upokorzonym, czekajcie na egzamin [sumienia]
Każdy w szczególności niech idzie patrząc w górę ?

MÓJ SYN NIE TYLKO NIE POZOSTAWI SWOJEGO LUDU, PRZYGOTOWUJE ON WYSŁANNIKA BY ZACHĘCIĆ LUDZKOŚĆ I POMÓC TYM KTÓRZY SĄ BLISCY STAĆ SIĘ OFIARĄ W SZPONACH ZŁA, ZWIEDZENI PRZEZ GŁÓWNĄ MACKĘ KTÓRA UKAŻE TWARZ OSZUSTA. UZURPUJE ON TRON MOJEGO SYNA NA ZIEMI

Jako bracia i dzieci tego samego Ojca i tej Matki, wznoście ciągle modlitwy.

Przyjmijcie Ciało i Krew Mojego Syna odpowiednio przygotowani. Przestrzegajcie przykazań.

Stojąc przed ludzkością rozciągam Mój Płaszcz i przyjmuję każdego, kto przyjdzie do Mnie i będę wstawiać się za wszystkimi przed Moim Synem.

Przyjmijcie Moje Matczyne Błogosławieństwo, bicie Mojego Serca z miłości do każdego z was, rozszerza się na całą ludzkość.

Błogosławię wam, otrzymajcie Mój Pokój i Moje Matczyne Błogosławieństwo.

Matka Maria.

Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.
Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.
Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.

KOMENTARZ INSTRUMENTU

Bracia / Siostry:
NASZA NAJŚWIĘTSZA MATKA UKAZUJE NAM PILNOŚĆ PROBLEMU PRZED JAKIM ZNAJDUJE SIĘ LUDZKOŚĆ?

To dlatego kieruje Ona do Swoich dzieci wymagającą a równocześnie miłosną refleksję na temat kilku aspektów, w których podkreśla nie tylko wypełnianie przykazań, ale i pilną potrzebę duchowego praktykowania religii. Praktyka ta wykracza poza bycie chrześcijaninem ?letnim?. Zakłada, że prawdziwy chrześcijanin to ten, który dąży, nie z wyglądu, ale z przekonania i pragnienia duszy, do żywego przybliżenia się do Syna Bożego, jak również i do relacji, która powinna być utrzymana jako dziecka z Ojcem.

Ta duchowa praktyka, którą Matka nam wskazuje wyda jako owoc człowieka wrażliwego, nie tylko w sercu, ale i w zmysłach, będącego w pełni uczestnikiem tej miłości bliźniego, którą jako uczniowie Matki musimy posiadać, a nie widzieć jako oddalony fakt, który nie wzrusza duszy. Człowiek wrażliwy, który żyje i działa w Woli Bożej, uczestniczy w duchu bólu, ucisku, terroryzmu, głodu, chorób i prześladowania, którym są poddawani nasi bracia, nie tylko jako dzieci Jednego Boga, ale jako istoty ludzkie.

Człowiek nigdy nie znajdował się przed takim wielkim niebezpieczeństwem, jak w tej chwili z powodu istniejącej energetyki jądrowej, a jest ono większe, niż kiedykolwiek wcześniej; dojrzewała ona poprzez arogancję i pogardę dla życia, tworząc tak śmiercionośne bronie, że niewielu może to sobie nawet wyobrazić. Wiemy, że istnieje ponad 20.000 bomb atomowych rozsianych na pięciu kontynentach; wiemy, że człowiek jest gotowy do ich użycia, bo uczynił to już wcześniej dwa razy unicestwiając tysiące niewinnych ? Niebo usilnie ostrzega człowieka o tej pladze, która wisi na włosku, wystarczy tylko jedna zła decyzja by holokaust zaskoczył ludzkość; to, oraz te wszystkie choroby wyprodukowane w laboratoriach do zastosowania jako broni masowej destrukcji.

Matka Boża, w tym momencie, wzywa nas wszystkich ludzi, bez wyjątku, kiedy to zależy od każdego z nas czy ludzkość zostanie zachowana jak Niniwa, czy zdana na łaskę swojej ludzkiej wolnej woli z powodu swoich występków.

Bracia / Siostry w Chrystusie:
W czasie tego Wielkiego Postu poświęćmy to swoje ludzkie ?ego?, i ofiarujmy je jako miły prezent Trójcy Świętej; jednakże w tym momencie ofiara musi iść razem z pogłębieniem rozumienia tych rzeczy, które człowiek jest w stanie zrobić. Musimy przebudzić naszych braci; ale by to zrobić potrzebujemy wyczerpującej wiedzy tego co im powiemy, a nie tylko powtarzać to, co sami ignorujemy.


NIE OCZEKUJMY AŻ WYPEŁNIENIE SIĘ OSTRZEŻEŃ Z NIEBA NAS ZASKOCZY. BĄDŹMY PRZYGOTOWANI.

?Błogosławieni Ci, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni? Mt 5,4

Tłumaczyła : Bożena

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... tego-2015/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!