Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 4 lut 2013, o 21:51 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Prawdziwa Miłość przebacza



Obrazek


Mirjana otrzymująca objawienie Matki Bożej w dniu 2 lutego. Obok niej kilku członków klubu piłkarskiego Dinamo Zagrzeb, w tym prezes, Mirko Barisic.



Orędzie od Matki Bożej, dane przez Mirjanę 2 lutego 2013 r. mówi o ?prawdziwej miłości? i ?miłości, która jest zawsze gotowa przebaczać i prosić o przebaczenie. To wiadomość, która przygotowuje nas do Wielkiego Postu, który rozpoczyna się w dniu 13 lutego (przypadkowo dzień przed dniem Świętego Walentego). 2 lutego to także ostatni dzień Bożego Narodzenia i święto Ofiarowania Jezusa w Świątyni. Matka Boża chciałaby aby Jezus zagościł we wszystkich sercach.

? W pierwszych dniach objawień w Medjugorie, miało miejsce niezwykłe wydarzenie w kościele Sw Jakuba w Medjugorie, gdzie ludzie z parafii zebrali się na modlitwę. Tego dnia, Matka Boża poleciła widzącym nie tylko odmawiać różaniec, ale myśleć o tym w sercach, a przede wszystkim wybaczyć swoim sąsiadom. Ta wiadomość została przekazana do ojca Jozo, który z kolei przekazał słowa Matki Bożej, zgromadzeniu wiernych .

W tym czasie, wiele rodzin w parafii Medjugorie było w sporze i w złych stosunkach ze sobą, a niektóre z nieporozumień trwały od wielu poprzednich pokoleń, z różnych powodów.

O. Jozo powtórzył słowa Matki Bożej w kościele, i pozostał w milczeniu . Następnie nie kontynuował programu modlitewnego i powstało wielkie napięcie w kościele w miarę upływu czasu i ciągle trwającej ciszy.

Nagle, mężczyzna wstał z płaczem i krzyknął: ?sąsiedzie odpuść mi wszystko co złego uczyniłem ? Jak to powiedział, podszedł do ołtarza i obejmował te osoby. Ta łaska miłosierdzia nagle szybko się rozprzestrzeniła w całym kościele, wszyscy zaczęli wyciągać ręce, obejmować swoich sąsiadów przebaczając im z serca. O. Jozo później stwierdził: ?To był moment nawrócenia dla całej parafii.?

W ciągu jednego dnia cała parafia nagle i całkowicie powróciła do Boga. Według jednego z naocznych świadków ?, w ciągu jednego dnia, który za sprawą Królowej Pokoju wystąpił, sąsiedzi, którzy byli we wrogich wobec siebie stosunkach i nie mówili ze sobą od lat, zbliżyli się do siebie, uścisnęli ręce, przeprosili i życzyli pokoju przez co wszystkie pięć wiosek w parafii było zjednoczonych ze sobą jak nigdy. ?

Medjugorie jest źródłem Bożego Miłosierdzia, czego jesteśmy świadkiem każdego dnia poprzez sakrament Pojednania. Przez miłość Boga otrzymujemy Boże miłosierdzie i pokój Boga.

?Drogie dzieci! Wybrałam tę parafię w sposób szczególny i pragnę ją prowadzić. Zachowuję ją w miłości i pragnę, by wszyscy należeli do mnie. Dziękuję wam za to, żeście odpowiedzieli mi dzisiejszego wieczoru. Pragnę, byście zawsze byli w coraz większej liczbie ze mną i moim Synem. W każdy czwartek będę przekazywać specjalne posłanie dla was.?
(Orędzie 01 marca 1984 )

?Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie! Dzieci ?Drogie, nawracajcie się najpierw wy w parafii. To moje następne pragnienie. Wtedy będą mogli nawrócić się ci, którzy będą tutaj przybywać. (Orędzie z 8 marzec 1984)


źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/02 ... przebacza/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!