Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2011, o 14:13 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Sugestie przy rejestracji

Zakazane jest używanie w loginie nazwiska! , kropek , adresów e-mail, nazw firm i obraźliwych lub "nieprzyjemnych w odbiorze" loginów.
Mimo dowolności polecamy jako login: "imię" + "pierwsza litera nazwiska"

Przykład wyboru nicku: Anna Zaniewska : AnnaZ , ks.... , dobrze by czytając nick, było wiadomo czy rozmawia się się z osobą świecką czy konsekrowaną, kobietą czy mężczyzną

+

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 19 sty 2012, o 09:42 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
W tym miejscu, pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym to Forum powstało a także Administratorowi "zaprzyjaźnionego forum" za wszelką pomoc i czas.
Niniejsze Forum DDN "powstało programowo" na bazie przekazanych grafik, układu, ulepszeń kodu php i udzielonej pomocy technicznej.
Dziękujemy! Bóg zapłać!

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 6 lut 2012, o 12:40 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, rozpocznij od zapoznania się z:



:arrow: Dziesięć przykazań w homiliach ks.infułata Jana Pęzioła - egzorcysty.
:arrow: Świadectwa nawróceń. Relacje o rzeczywistości istnienia Nieba, Piekła, Czyśćca i demonów.
:arrow: Natchnione homilie ks.inf.Jana Pęzioła, # MEDIA MP3 #
:arrow: + Bazy wiedzy i Modlitw + Obietnice. Mistycy, stygmatycy, święci.
:arrow: Wyselekcjonowane PORTALE z katechezami i konferencjami.


_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 17 maja 2012, o 21:21 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
UWAGA!
Aby poprawnie działał login i hasło, należy kliknąć link aktywacyjny który przyjdzie e-mailem.

Jeśli nie widać e-maila aktywującego konto, poszukaj w skrzynce SPAM lub napisz prośbę o pomoc do administratora forum

§ 6.8 E-mail Administratora Forum : admin ( zastąp_ten_tekst_miedzy_nawiasami_znakiem: @ ) drogowskazydonieba.com

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 9 lip 2012, o 13:40 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Szanowni Państwo
Udostępniamy poniższe banery Forum DDN do zamieszczania na stronach, portalach związanych z wiarą katolicką.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Wszystkie pliki graficzne dostępne są pod adresem:
images/baneryDDN.zip
lub można użyć kodu HTML z odwołaniem do naszego serwera:
Kod:
http://www.drogowskazydonieba.com/images/ddn120x60L.jpg
http://www.drogowskazydonieba.com/images/ddn120x60R.jpg
http://www.drogowskazydonieba.com/images/ddn234x60.jpg
Proponujemy, aby link z banera, odnosił się do strony głównej Forum DDN, czyli do
https://drogowskazydonieba.com


.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 7 sie 2012, o 10:17 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Zachęcam do krótkiej rejestracji. :arrow: REJESTRACJA

i czytania forum, będąc zalogowanym. Daje to wiele udogodnień.
Po rejestracji widzicie Państwo podświetlone innym kolorem, wszystkie dopisane nowe posty / informacje, od ostatniej wizyty.

Jest to bardzo wygodne. Dodatkowo można włączyć "obserwowanie" - czyli włączenie powiadomień e-mailem, o nowych postach w danym wątku / temacie. Rejestracja zajmuje około 1 minuty.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 13 paź 2014, o 23:41 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Jestem osobą świecką, z sakramentem małżeństwa, prowadzoną przez oddanego Bogu kapłana salezjanina. Jeśli mam wątpliwości dotyczące kierunku rozwoju forum, treści zamieszczanych lub "sytuacji trudnych duchowo czy moralnie", konsultuję je w razie wątpliwości z kapłanem i zawsze wypełniam polecenia lub sugestie kapłana, głęboko wierząc, że pochodzą od Ducha Świętego.
Ośmielę się stwierdzić, że strona-forum DDN ma opiekę duchową (oczywiście kapłana katolickiego). W tym miejscu dziękuję i niech Bóg wynagrodzi wszystkie osoby świeckie i konsekrowane wspierające mnie dobrym słowem, a przede wszystkim modlitwą.

To największy dar jaki może dać człowiek człowiekowi i o ten Dar Modlitwy w tym miejscu proszę Ciebie.
Stale bardzo potrzebuję zarówno ja, jak i moja rodzina, ochrony duchowej, a jedynie modlitwa sercem jest w stanie ten dar mi wyprosić.
Bogu, Maryi i Świętym pomagającym mi, dziękuję z serca za wszystko co mnie spotkało, spotyka i spotka na drodze życia, które pragnę by było zgodne z wolą Boga i Maryi.
Amen.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!