Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.
  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Admin_DDN
 Tytuł: Niebo, Czyściec i Piekło.
PostNapisane: 24 sie 2014, o 22:24 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6616
Skąd: Polska
Przede wszystkim pragnę jasno powiedzieć , że na "sto procent"..... ( chętnie napisałbym milion procent ale nie chcę by ktoś mógł cokolwiek podwaźyć w zdaniu w Prawdzie więc pozostanę przy matematycznych stu procentach)
...że istnieje Piekło i Czyściec bo to, że Niebo istnieje zapewne większość czytających ten tekst jest przekonanych.

O istnieniu Piekła i czyśćca mamy tak wielkie mnóstwo potwierdzeń w objawieniach świętych i Maryi oraz w słowach Pana Jezusa że nie wolno nam tego nawet w ułamku podważać - podważanie tego jest od diabła - jest to kłamstwo mające nas zaimpregnować przed potrzebą dobrego życia. Ten plan podważania tych dogmatów ( bo są to dogmaty - zatwierdzone prawdy wiary, przez Kościół Katolicki).

Oczywiście znajduje się mnóstwo osób przez które demon/szatan będzie wmawiał nam, że Piekła nie ma ( np manipulujac emocjami i informacją jakoby Bóg jest tak miłosierny że Piekła być nie może.

Jest to znane kłamstwo i pułapka szatana w którą niektórzy, nawet uważający się za dobrych katolików wchodzą i dają wiarę.
Pamiętajmy Piekło i Czyściec jest realne, istnieje, czy nam się to podoba czy nie. Jeśli ktoś ma watpliwości nawet tu na forum DDN znajdzie setki objawień, egzorcyzmów, słów Jezusa, Maryi , św siostry Faustyny czy św. Ojca Pio , które to bez najmniejszych wątpliwości potwierdzają. Zawsze można porozmawiać z oddanym Bogu kapłanem.
Do Nieba.

Osoby, które są całkowicie czyste duchowo w momencie śmierci i które wg osądu Boźego zasługują na Niebo bez przechodzenia przez Czyściec ( tu działa też Milosierdzie i dobroć Boża a nie tylko sama sprawiedliwość) idą bezpośrednio do Nieba ( sama dusza człowieka na razie).
Stąd mamy tylu świętych w Niebie. I chwała za to Bogu i Maryi.


Do Czyśćca
Tu trafia większość po śmierci ciała ( tak sądzę, to moja prywatna opinia i może być błędna). W czyśćcu znajdujemy się gdy swoim życiem zasłużyliśmy na Niebo i życie wieczne lecz nie odpokutowaliśmy win na Ziemi lub umarliśmy w stanie, który nie umożliwia bezpośredniego przejścia do Nieba.Do Piekła.
Tu jest wielka tajemnica (i nie chcę kogokolwiek wprowadzić w błąd więc proszę potraktować to jako moje prywatne myśli) ale można przypuszczać i tak sadzę jak opiszę poniżej, dalej.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: Niebo, Czyściec i Piekło.
PostNapisane: 24 sie 2014, o 22:41 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6616
Skąd: Polska
Piekło kiedy i jak ?

Z wizji św siostry Faustyny dowiadujemy się jak wygląda Czyściec i Piekło a więc można wywnioskować że już część osób tam się znajduje.

Jak to widzę i jak mi się wydaje ( opinia wyłącznie prywatna):

Do Piekła po śmierci ciała jakaś częśc dusz bezpośrednio a druga część dusz pozostaje jakby w zawieszeniu.
Pewien (wstępny sąd) następuje w momencie śmierci i jeśli pragniemy Nieba, zasłużyliśmy w jakimś stopniu, nie walczyliśmy za życia z Bogiem, nie odciągaliśmy od wiary i Boga innych dusz , idziemy do czyśćca lub może nawet do Nieba.
Jeśli natomiast nasze życie było walką z Bogiem, odrzucaliśmy go i nie chcemy w momencie śmierci i Miłosiedzia Jezusa i nie żałujemy za winy nasze to pójdziemy do Piekła ( tak wybraliśmy sami źyciem bo właśnie wyborem jest źycie nasze tu na Ziemi).

Natomiast jest jeszcze coś co moim zdaniem warunkuje to. Jest to modlitwa lub modlitwy , za tą osobę, które Bóg w swojej wszechwiedzy i poznania przszłości widzi lub nie ma ich lub są już w ogromie zła bez wpływu.

Jeśli tych modlitw, mszy św nie będzie po śmierci , sprawa jest jasna . Taki jest nieodwołalny wybór duszy, wybrała wieczne potępienie i przebywanie z duszami potępionymi, demonami i szatanem całą wieczność.
Zasłużyła na to i sprawiedliwość Boża tu ma priorytet i następuje i działa. Nie ma odwołania i nie ma wtedy miejsca na płacz i żal i błagania po śmierci ciała. Jest za późno bo po to mamy życie - krótki test, by albo zdać egzamin i wybrać za życia Boga lub szatana, jako swojego Pana wieczności.


Natomiast jest druga część dusz , które są jakby w otchłani , w zawieszeniu i co do których nie zapadła decyzja ostateczna i tu rostrzygnie się wszystko co do tych dusz na Sądzie ostatecznym.

Są to dusze, które podług Bożej sprawiedliwości zasłużyły na Piekło jednak jest jedno "ale".
Te "ale" to Modlitwy osób bliskich, Kościoła, dzieci i wnuków , krewnych za tą duszę. Bóg pragnie każdego zbawić ale nie może być niesprawiedliwy i nie może wolnej woli duszy naruszyć - jak wybrała za życia diabła i szatana za swojego Pana, to już tak zostaje na wieczność.


Tak więc na Sądzie ostatecznym ta część dusz jakby zależy w pewnej mierze jeszcze od tego na co zapracowały u bliźnich na Ziemi, jak duszę pamiętają, czy modlą się za nią.

Dlatego tak ważna jest modlitwa za dusze zmarłych bo mamy (istotny) wpływ na ich przeznaczenie na wieczność.
Dodajmy, że bardzo wielki wpływ na skrócenie okresu męk czyśćcowych mają nasze modlitwy tu na Ziemi.

No i na zakończenie co po Sądzie Ostatecznym.
Bo nie wszyscy wiedzą jak to jest z ciałem po śmierci. Więc to napiszę w wyższej pewności bo to jest znana Prawda. Do Sądu ostatecznego jesteśmy w firmie duchowej (dusze bez ciała) i do sądu jest Piekło, Niebo i Czyściec.
Po Sądzie Ostatecznym zostaje tylko Niebo i Piekło - to jest pewne i potwierdzone przez Kościół , Jezusa i ogólnie wiadome.
Wszyscy z Czyśćca po końcu świata i po Sądzie Ostatecznym idą do Nieba. Reszta osób - dusz w zawieszeniu są ocenione wg Sprawiedliwości Bożej ( Miłosierdzie wtedy nie funkcjonuje, mamy jes teraz i na sekundy w czasie śmierci) i idą do Nieba lub Piekła. Czyściec wtedy pustoszeje i będzie zlikwidowany.
Nastąpi też połączenie z naszymi duszami w Niebie tzw "ciała uwielbionego" - nieśmiertelnego.

Otrzymamy po Sądzie ostatecznym, na wieczność, nieśmiertelne "ciało uwielbione". To ciało jakie miał Jezus po śmierci na krzyżu za nas, gdy przychodził do swoich uczniów.
"Ciało uwielbione" jest nieśmiertelne, niepodatne na choroby i ból, potrzeby fizyczne, moźe przenikać materię i dowolnie się przemieszczać w przestrzeni i ma wiele innych nadprzyrodzonych cech a o wielu przecież nie wiemy. To wszystko są tajemnice.


Zostanie nam więc to co wybraliśmy życiem, na wieczność, na miliardy lat, tylko Niebo i życie w nieskończonej radości i miłości z Bogiem, Maryją i świętymi lub.... Piekło - życie z duszami potępionymi w przerażającej nienawiści, ciemności, bez Boga w nieopisanych, po ludzku cierpieniach i mękach. .

Zainteresowanych, którzy się nie spotkali z opisami mąk w piekle i czyśćcu i sądzą że to wymysły zachęcam do poznania relacji świętych, mistyków i choćby Glorii Polo, która wróciła z tamtego świata do żywych - to są opisy wiarygodne, za świadkami zdarzeń, wiele zatwierdzonych przez Kościół.


Wybór należy do Ciebie......


Bardzo dokładny opis Glorii Polo - viewtopic.php?f=78&t=47404

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: Niebo, Czyściec i Piekło.
PostNapisane: 25 sie 2014, o 00:03 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6616
Skąd: Polska
Pamiętaj, największym sukcesem szatana i demonów w Twoim źyciu będzie to jeśli uda mu się przekonać Ciebie i uwierzysz , że szatana , demonów i Piekła nie ma.

Mówi o tym św.siostra Faustyna cyt z Dzienniczka "... A najwięcej widziałam w tych katuszach piekielnych tych, którzy za źycia nie dowierzali, że Piekło istnieje....." ( taki opis przekazała nam będąc w Piekle zaprowadzona by nikt się nie wymawiał, że Piekła nie ma i nikt tam nie był)


Jakźe trzeba być ślepym i nie chcieć nic wiedzieć i słyszeć lub po prostu leniem ignorującym tysiące przekazów z Nieba i świadectw cudów, relacji z uzdrowień, nawróceń, opisów przez świętych i Maryję Piekła, Nieba i Czyśćca by dać się oszukać i przekonać o nieistnieniu całego ogromnego świata duchowego, który jest wszędzie i objawia się dosłownie co krok.
Wystarczy tylko chcieć, chcieć poznać to co umysł odrzuca, co jest nieco trudniejsze do zrozumienia i wymaga trochę czasu by poczytać, poznać i zgłębić. Czy to dużo za życie przez wieczność?
Czy to za dużo by przełamać opór do Prawdy i mądrego wyboru?


Niech Maryja i Jezus błogosławią ze wszystkimi świętymi każdemu czytającemu i dadzą dar roztropności i rozeznania duchowego. Pragnij Boźej mądrości i proś o nią gdy brak Ci wiary lub przekonania. Amen.

Wybór należy tylko do Ciebie......

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


    |    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

..
Skocz do:  
cron

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II


Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!

+ Ewangelia na każdy dzień     + Pismo Święte     + Katechizm Kościoła Katolickiego     + Portal Radio Maryja     + Słuchaj Radia Maryja, przez internet   
Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka cookies. ;   Polityka prywatności.