Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2013, o 18:01 
Offline
0p
0p

Rejestracja: 10 mar 2013, o 16:56
Posty: 2
Podporządkują Boże dzieci władzy małego rogu, który będzie siedział na Tronie Piotrowym, otoczony nimbem pompatycznego splendoru poniedziałek, 18 lutego 2013, godz. 18.00 Moja wielce umiłowana córko, kiedy nasilą się zmiany w łonie Mojego Kościoła na ziemi, wzmogą się zarazem głosy fałszywych proroków, zgodnie brzmiące, by zatwierdzić tę ohydę w Moim Kościele. Tak jak Ja objawiam przed Tobą, prawdziwym prorokiem czasów ostatecznych, Prawdę — której większa część jest już znana — tak też zostaną rozpowszechnione kłamstwa, aby zmylić tych, którzy Mnie naśladują. Każda wskazówka, którą Ja ci daję dla świata, spotka się dokładnie ze swoim przeciwieństwem, które zostanie ogłoszone z ust fałszywych proroków. Będą nieść słowa pocieszenia dla Moich wyznawców, którym Prawda wyda się zbyt trudna do zniesienia. Podporządkują Boże dzieci władzy małego rogu*, który będzie siedział na Tronie Piotrowym, otoczony nimbem pompatycznego splendoru. Kiedy mówiłem ci o wielkim rozłamie Mojego Kościoła, nie powiedziałem ci, jak to się wydarzy. Posłuchaj więc Mnie teraz: Tak samo jak kapłani w czasie Mojego pobytu na ziemi odrzucili Moje Święte Słowo, tak samo kapłani tuż przed Moim Drugim Przyjściem Mnie odrzucą. Ale odrzucą oni nie tylko Moje Słowo, które ci przekazuję, lecz także zaakceptują zmiany, które zostaną na nich wymuszone. Ich święte dary utracą swoją moc tak szybko, jak szybko zaakceptują oni bluźnierstwa i nowe prawa, jakie zostaną przedstawione. Wśród Moich wierzących wyznawców także dokona się podział, jeśli idzie o ich wierność Mojemu Kościołowi na ziemi. Wszystko co, musicie uczynić, to naśladować Moje Nauczanie, przekazane wam w Księdze Mojego Ojca. Nie ma potrzeby rozpraszać się na zewnątrz, ponieważ Ja Jestem obecny pomiędzy wami. Wy znacie Prawdę. Została Ona wam przekazana — jako chrześcijanom. A więc gdy zauważycie, że Boże Przykazania oraz Moje Nauczanie są od nowa spisywane i że Moje Święte Sakramenty są zmieniane, wówczas musicie odwrócić się plecami. Nie dajcie się zastraszyć kłamstwom, obawiajcie się raczej o los tych, którzy przyjmą te nowe, pochodzące od złego ustawy i prawa — a zostaną one tak przedstawione, jak gdyby pochodziły ode Mnie — i którzy nie potrafią zrozumieć Prawdy. Wasz Jezus


Na górę
 
Post: 14 mar 2013, o 18:05 
Offline
0p
0p

Rejestracja: 10 mar 2013, o 16:56
Posty: 2
Oj przepraszam zrobiłam coś nie tak w tytule zadałam moje pytanie. :oops: Chciałam zapytać co rozumiecie przez słowa Jezusa "wówczas musicie się odwrócić plecami" ? Czy mam np. przestać chodzić do kościoła czy wystarczy to że w swoim sumieniu nie będę zgadzać się z czymś co nastąpi. Jak w ogóle rozumiecie to przesłanie? Pozdrawiam


Na górę
 
Post: 14 mar 2013, o 22:09 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Obecnie nie prowadzimy rozmów na temat tu przez Ciebie poruszony z przyczyn uszanowania obecnego czasu.

Proszę o przyjęcie tej drogi na ten czas.Boże Plany są genialne i czas a zdarzenia wkrótce dadzą na wszystko i także te wątpliwości , odpowiedzi

Zamykamy dlatego wątek i dziękujemy z góry za uszanowanie czasu ciszy w tym temacie.

Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma uszy niechaj słucha. Obserwujmy wszystko więc i rozeznawajmy w Modlitwie z Maryją i Świętymi a w szczególności z św Ojcem Pio, św. Maria Vianney.

Z Bogiem.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!