Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6  
Autor Wiadomość
Admin_DDN
 Tytuł: Re: czasy ostateczne
PostNapisane: 5 paź 2012, o 21:18 
1000p
1000p
Mam na myśli wiarę katolicką / setki milionów jest tego wyznania

Zobacz profil Wyślij e-mail      

desmus
PostNapisane: 6 paź 2012, o 20:38 
200p
200p
Chciałem zauważyć, że wszystkie religie - no, może nie wszystkie ale te o starożytnych rodowodach - mają swoje święte księgi, proroctwa i proroków. Mają swoje wyobrażenia o początku świata i wszechświata. W czym zatem akurat religia Rzymskokatolicka ma być lepsza od innych religii? Dlaczego ma być tą jedyną prawdziwą?

Admin_DDN
PostNapisane: 6 paź 2012, o 20:47 
1000p
1000p
Bo to jedyna wiara w prawdziwego Boga z objawieniami i odkupieniem . Wiara oparta na MIŁOŚCI a nie na "ja".

Inne "wiary" często zresztą otwarcie że ich przywódca nie był bogiem np buddyzm - jasno stwierdzają buddyści że budda nie był bogiem.
Po owocach można także poznać - tysiące udowodnionych i potwierdzonych (też przez ateistów - lekarzy ) cudów i uzdrowień i interwencji Boga lub Maryi.
Inne wiary nie mają takich jak katolicka "interwencji" i cudów potwierdzanych niezależnie i tysiącach świadectw

Boga można poczuć że jest jeśli jest się bardzo blisko Jego Osoby lub Maryi. Opisują to tysiące mistyków przez 2 000 lat nieco ich się nazbierało :D

desmus
PostNapisane: 7 paź 2012, o 00:31 
200p
200p
Po pierwsze: Inne religie też mają potwierdzone przez wielu ludzi, naukowców, ateistów dowody na cudowne oddziaływanie na ludzi. Uzdrowienia, uratowania z opresji, katastrow itp.
Po drugie: co to jest 2000 lat?! Wiesz ile lat ma buddyzm jest o ok. 500 lat starszy od chrześcijaństwa o katolicyzmie nie wspominając. Shintoizm tak samo. Judaizm to sam wiesz.

Admin_DDN
PostNapisane: 7 paź 2012, o 08:21 
1000p
1000p
Zgadza się że oddziałują inne..
Tyle że demonicznie z pełnymi konsekwencjami i nie dają życia wiecznego w przeciwieństwie do wiary w Odkupiciela Jezusa Chrystusa lub jasno mówią że to NIE BÓG, w co wierzą a są to inne formy np wiara w jakiegoś mistrza która to NIC nie daje prócz często układôw ale nie obiecuje życia wiecznego. Po drugie nie ma objawień a w naszej wierze katolickiej masz tysiące świętych i objawień

Admin_DDN
PostNapisane: 7 paź 2012, o 10:52 
1000p
1000p
Jak kapłan ewangelicki przeżył zdarzenie i uznał Maryję , zaprzeczał cudom na Medjugorie. Oczywiście nie jest to tak spektakularne jak uzdrowienia z nowotworów ale jeden wielu przykładów na istnienie Maryi

Takich zdarzeń jest mnóstwo - nawet na pielgrzymce ludzie świadczyli iż w Medjugorie nieraz doświadczali silnych zapachów nagle w czasie modlitw lub gdy np podnieśli kamień z góry Podbro lub Kriżowac gdy wchodzili na Drodze Krzyżowej
Ktoś inny podnosił i nie czuł - nadmienię że były to osoby poważne i godne zaufania

http://www.gloria.tv/?media=172482

desmus
PostNapisane: 7 paź 2012, o 23:19 
200p
200p
A reinkarnacja to nie życie wieczne? A dlaczego religia w, której nie ma odkupienia za grzechy ma być lepsza od religii, w której jest odkupienie? Dlaczego wogóle religia w, której jest pojęcie grzechu ma być lepsza od takiej w, której takiego pojęcia nie ma? Dlaczego religia w, której istnieje jakiś Bóg ma być lepsza od takiej w, której pojęcie wyższej transcendencji nie jest nazywane Bogiem? Właśnie postawa "nasze jest lepsze od waszego więc wy musicie myśleć tak jak my, czy wam się to podoba czy nie" doprowadziła do tylu wojen religijnych.

Admin_DDN
PostNapisane: 8 paź 2012, o 09:30 
1000p
1000p
Reinkarnacja jest ułudą i kłamstwem demonicznym. Nie ma czegoś takiego po drugie. Czy pamiętasz, że byłeś kamieniem lub krową w poprzednim życiu? To teorie demoniczne i to wiadome jest tym którzy się tym interesują.

Ja nawet nie twierdzę, że religia i wiara katolicka jest lepsza bo samo porównanie mija się dla mnie z cele bo do czego tu porównywać ? Po prostu jest prawdziwym darem życia wiecznego a to robi różnicę w stosunku do wiary w bożków którzy nigdy nikomu nic trwałego nie mogą dać bo nie są prawdziwymi Bogami.

Nie mówię nasze jest lepsze , po prostu nie ma innej prawdziwej wiary i prawdziwego Boga - JEST TYLKO JEDEN PRAWDZIWY BÓG

Więc nie ma co porównywać lepsza / gorsza.
Nie ma innej do porównania , są tylko fałszywe mistyfikacje nic nie dające. Nie możesz podać świętych z innych religii bo ich nie ma tak na prawdę - to wszystko jest dość proste i oczywiste gdy otworzysz serce na wiarę.

Zresztą jeśli mamy opiekunów duchowych naszą Matkę i Ojca to czemu szukać gruszek na wierzbie. Chyba tylko po to aby doszukiwać się dziury w całym :D Oczywiście można dociekać ale warto chociaż kapeczkę uwierzyć bez zaprzeczania wszystkiemu co tylko możliwe

Tu jest coś co działa i jest w rzeczywistości , mało tego potwierdzone przez dziesiątki tysięcy przypadków interwencji z Nieba i objawień , co więcej nam trzeba ? Szukać czegoś co wiemy że jest oszustwem i doszukiwać się aspektów boskości ?
To trochę tak jakbyś wiedział i miał prawdziwych rodziców i pół życia spędzał na doszukiwaniu się podejrzeń że oni chyba Cię oszukują - chociaż nie miałbyś żadnej , najmniejszej podstawy by takie podejrzenia wysuwać . To dość dobra paralela.

Z Bogiem Przyjacielu

Admin_DDN
PostNapisane: 8 paź 2012, o 09:41 
1000p
1000p
Jeszcze jedno. Nie powinien się dziwić temu że nie możesz uwierzyć. Powodem tego jest w ostatnich czasach / latach wielka siła działania złych duchów i blokady umysłów na przyjęcie Prawd. Dochodzi do tego że nawet część wiernych zaczyna mieć wątpliwości / czemu ? czyżby nauka i technika zmieniła układ i dowody które mamy od 2000 lat i przed narodzeniem Chrystusa ? Nie .
Po prostu teraz jest czas ostatecznej walki i czas w najbliższych może miesiącach tzw Ostrzeżenia czyli że każdy z nas pozna że istnieje Piekło, Niebo , Bóg i Dusza
Wówczas nie będzie mógł już nikt zaprzeczyć istnienia Boga i Duszy

Zobacz fragment orędzia pokazującego nasilenie walki duchowej do tego stopnia że nawet część kapłanów zaczyna być duchowo atakowanych tak silnie że odchodzą od Boga .
http://paruzja.info/pazdziernik-2012/45 ... ojego-syna

Nawet jeśli nie wierzysz , bo masz do tego oczywiste prawo , proszę pamiętaj o JEDNYM , co moim zdaniem zdarzy się w ciągu kilku miesięcy:
W czasie Ostrzeżenia i pokazania nam "istnienia Dusz i tamtego Świata" skieruj Ducha swego w jednym kierunku - MIŁOSIERDZIA , MIŁOŚCI i NAJŚWIĘTSZEJ KRWI PANA JEZUSA. Zanurzaj się duchowo wówczas w Miłosierdzi Pana Jezusa a wszystko będzie dobrze i będziesz uratowany i Dusza Twoja i serdecznie żałuj to co złego i bez Miłości zdarzyło się w Twoim życiu. Wydaje mi się że to będzie wystarczające jeśli będzie z serca i szczere.
;:167

Przeczytaj to
http://paruzja.info/wyjasnienia-interpr ... -prawdziwe
A Orędzia te publikowane są systematycznie też jako kopie u nas (czerwony kolor wątków ) - viewforum.php?f=61

Szczęść Boże

desmus
PostNapisane: 8 paź 2012, o 11:15 
200p
200p
Właśnie mówisz, że moje jest lepsze. Moje jest prawdziwe inne jest demoniczne, czy nieprawdziwe. Tak samo mówi każdy przedstawiciel każdej religii. Moja jest prawdziwa i jedynie słuszna. Potwierdzona cudami, świadectwami, przepowiedziana itd., itp. Każdy tak mówi. Mój Bód jest jedynie prawdziwy. Moje pismo mówi prawdę, jedyną prawdę. Inne kłamią. Tak mówi Żyd, Muzułmanin, Jechowy itd. Otwórz oczy na moją religię a zobaczysz prawdziwego Boga i jego łaskę. Nie, nie otwórz oczy na moją religię a zobaczysz prawdziwego Boga i jego łaskę. Każda myszka swój ogonek chwali.

Admin_DDN
PostNapisane: 8 paź 2012, o 11:39 
1000p
1000p
desmus napisał(a):
.... Tak samo mówi każdy przedstawiciel każdej religii. Moja jest prawdziwa i jedynie słuszna. Potwierdzona cudami,....

Proszę o konkrety z relacjami chociaż 2 niezależnych cudów - uzdrowień np z nowotworów :wink:
.. z tych innych religii.

Bardzo ciekawe czy uda się Tobie podać chociaż te dwie relacje czy odwrócony zostanie temat na inne tory z braku takowych

Polecam Orędzie sprzed kilku dni od Jezusa do Świata nr 573
:arrow: viewtopic.php?p=2465631#p2465631

desmus
PostNapisane: 8 paź 2012, o 22:50 
200p
200p
Niedawno oddaliśmy w ręce czytelników pierwsze polskie wydanie książki „Rozkwit serca” (org. ,,Blossoming of The Heart’’) – książki niezwykłej, bo przedstawiającej sylwetkę niezwykłego człowieka, Swamiego Vishwanandy, oczami jego uczniów, krewnych i wielbicieli. Autorzy wspomnień pochodzą z wielu krajów świata, m. in. z Francji, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kenii, RPA, Rosji, Chorwacji, Serbii, Włoch, Portugalii, Mauritiusa. Przygotowując tłumaczenie tych pięknych wspomnień osób, które mają to wielkie szczęście i zaszczyt bycia w bliskim, osobistym kontakcie ze Swamim, pojawiła się inspiracja, by wzbogacić to wydanie o doświadczenia polskich uczniów. Autorzy opisują swoje, często bardzo osobiste, przeżycia ze Swamim, cudowne uzdrowienia, materializacje, mistyczne doświadczenia.
To jeśli chodzi o cudowne uzdrowienia w religi hinduistycznej.

Admin_DDN
PostNapisane: 8 paź 2012, o 23:00 
1000p
1000p
Z czego doznał uzdrowienia ?
Czy byli świadkowie i dokumenty medyczne potwierdzające wcześniej nieuleczalność danej choroby ?
Tu w wierze katolickiej masz dziesiątki tysięcy potwierdzoncyh MEDYCZNIE nawet przez ateistów takich uzdrowień po modlitwach danej osoby i nad daną osobą do np Maryi.

Mam 2 przykłady w mojej najbliższej rodzinie
Pozwolisz że nie przytoczę tu prywatnych szczegółów z pewnych powodów

desmus
PostNapisane: 8 paź 2012, o 23:06 
200p
200p
Jak rozumiem, jeśli nie ma uzdrowień to dana religia czy bóg jest nieprawdziwy. Czyli miarą boskości jest liczba uzdrowień, tak?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 82 ]  Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości