Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6  
Autor Wiadomość
Admin_DDN
 Tytuł: Re: czasy ostateczne i cuda ?
PostNapisane: 11 paź 2012, o 12:37 
1000p
1000p
Tak sobie myślę że u nas w dialogu jest sytuacja dość podobna do poniższej:

Jesteśmy na wyspie gdzie są sami murzyni.

Ktoś mówi im pewnego dnia: widziałem człowieka takiego jak my ale miał inny kolor skóry - biały

Inni go zakrzykują i skazują na spalenie że heretyk i wariat a na dodatek chce ich oszukać i to celowo bo nie możliwe że są na świecie ludzie z białym kolorem skóry - bo ONI ICH NIE WIDZIELI a ... więc na pewno nie ma

Tak samo z miłością - jest czy nie ma wg Ciebie ?

Bo jej też do ręki wziąć nie można i nie widać ...

.. Z Bogiem

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Admin_DDN
PostNapisane: 11 paź 2012, o 12:43 
1000p
1000p
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jesteś na bardzo dobrej drodze do zbawienia ... bo poszukujesz i coś się dzieje w Twojej Duszy / coś dobrego

Na razie blokujesz wszystko co Ci nie pasuje ale Bogu dziękuję że coś w Tobie jest co Cię zachęca do zadawania pytań i to w sposób kulturalny
Wierzę że modlitwa za Ciebie spowoduje Łaskę że uwierzysz . Nawet zaryzykuję twierdzenie że któregoś dnia będziesz niezwykle gorliwym katolikiem może nawet bardziej ode mnie, z wiedzą szeroką i silnym wewnętrznym przekonaniem i wiarą, że Bóg i Maryja, świat duchowy istnieją

Bo tylko ignorant nie docieka i nie zastanawia się jak to możliwe, że świat tak funkcjonuje i skąd się wziął człowiek i wszechświat (bo tylko Bóg nie ma początku i końca ) oraz odrzuca bezmyślnie fakt istnienia Boga. Tak więc ciesze się że mogę na te pytania ( z moją bardzo skromną niestety wiedzą ) odpowiadać na tyle ile potrafię.

desmus
PostNapisane: 11 paź 2012, o 13:52 
200p
200p
A czym zawinił noworodek, ktory jest chory i umiera po tygodniu życia?

Admin_DDN
PostNapisane: 11 paź 2012, o 15:06 
1000p
1000p
Jego rodzice np brali... lub grzeszyli lub za mało się modlili , innych setki przyczyn

1 Genetyka
2. (Zmoderowano ze względu na viewtopic.php?f=75&t=51108 )
3. Bóg dał wolę wolną i nie ingeruje w nasze życie jesli o to nie prosimy - w tym wypadku nie było ingerencji , może za mało modlitwy . Nie możemy winić Boga za to że nie robi wszystkiego tak jak nam pasuje. On nas stworzył a my działamy , rodzimy się i jeśli chcemy prosimy o pomoc lub nie....

Nie możemy oczekiwać że Bóg bez nas będzie decydował o nas i o naszych dzieciach mimo iż nas kocha bezgranicznie zostawia nam wielkie pole manewru , wolności i NASZEGO ŻYCIA bez Jego ingerencji dlatego że obiecał nam Dar Wolnej Woli

Możesz wybrać po śmierci fizycznej piekło na wieki i życie w bluźnieniu i nienawiści do Boga lub życie wieczne w nieopisanej radości ,Miłości i szczęści w błogosławieniu Bogu i innym

Wybór należy do Ciebie....

desmus
PostNapisane: 11 paź 2012, o 21:23 
200p
200p
U mnie jest tak jak u Kubusia Puchatka. Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
Rozumiesz chyba. :)

Admin_DDN
PostNapisane: 11 paź 2012, o 21:42 
1000p
1000p
Ciekawe. W każdym razie pozostaje dużo modlitwy za Ciebie bo argumenty "rozumowe" nie są dostrzegane , zresztą prawie nigdy nie spełniają oczekiwanej funkcji w sprawach duchowych chociaż są oczywiste (np uzdrowienia , uwolnienia)

Dla mnie jako osoby wierzącej same uzdrowienia by już wystarczyły a dla ateisty worek 100-krotnie lepiej wypełniony dowodami i świadectwami jest po prostu .... niewidoczny a zaglądanie do środka wygląda mi bardziej na przeglądanie się w lustrze na wierzchu worka niż przebicie się i zgłębienie zawartości

desmus
PostNapisane: 11 paź 2012, o 21:58 
200p
200p
Tak jak pisałem wyżej. Jakby to była żeczywiście duża ilość uzdrowień to możnaby się nad tym zastanowić, ale tak? Szkoda czasu.

Admin_DDN
PostNapisane: 11 paź 2012, o 22:10 
1000p
1000p
Szkoda czasu by rozważyć czy przyjąć dar życia WIECZNEGO w nieskończoność w miłości i nieopisanej radości i szczęści z bliskimi, hm..... ?

Można pisać no religioun no problems ale w pewnym momencie jest bramka do wieczności i problem zabity deskami jednak pojawi się na pewno ale będzie za późno, niestety, aby powiedzieć: pomyliłem się a tyle razy miałem okazję uwierzyć , tyle ludzi mi mówiło , pokazywało niezbite dowody a ja wszystko odrzucałem wynajdując coraz to nowe argumenty na swoją wizję odrzucającą istnienie świata duchowego.
No cóż , wolna wola. Dobrej nocy.

desmus
PostNapisane: 11 paź 2012, o 22:52 
200p
200p
Bóg został wymyślony po to, żeby tłumaczyć co niewytłumaczalne i żeby łatwiej odchodzić z tego świata w świadomości, że to nie koniec.
Wiem, że to dla ciebie smutna i nieakceptowalna prawda ale prawda.

Admin_DDN
PostNapisane: 11 paź 2012, o 23:18 
1000p
1000p
Prawda jest inna niż myślisz, Bóg i świat duchowy istnieje czy się to podoba komuś czy nie a że ktoś nie chce czegoś dostrzec to nie znaczy że tego nie ma.
Liczy się to co dostrzec potrafi ktoś a nie to co się komuś wydaje lub czegoś nie widzi bo to świadczy o nim a nie o rzeczywistości , której dostrzec nie jest w stanie.

desmus
PostNapisane: 12 paź 2012, o 13:06 
200p
200p
Świat duchowy oczywiście istnieje, istnieje w naszych głowach. Każdy ma swój własny świat duchowy i każdy jest inny.
Niekoniecznie związany z jakąś transcendencją, czy sformalizowaną religią.

Admin_DDN
PostNapisane: 13 paź 2012, o 23:47 
1000p
1000p
Resztę działań, na pewien czas przynajmniej, zostawiam Duchowi Świętemu , Maryi i Ojcu Pio z Siostrą Faustyną.
Zostań z Bogiem.

desmus
PostNapisane: 14 paź 2012, o 01:13 
200p
200p
Nic nie zdziałaja.

Admin_DDN
PostNapisane: 14 paź 2012, o 10:06 
1000p
1000p
Pozostań na zawsze zanurzony duchowo w Miłosierdziu Jezusa Chrystusa i Jego Błogosławionej Krwii , która została za nas - Jego umiłowane dzieci przelana za nasze grzechy i niewierność abyśmy mogli żyć wiecznie.
Niech Ciebie i Twoją Rodzinę ochrania i strzeże od zła, demonów i niebezpieczeństw - Duszę i ciało, współodkupicielka Maryja i Święty Michał Archanioł.
Niech pokój i dobro zostaną przy Was na zawsze.
Amen.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 82 ]  Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6  

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości